ний персонаж ставши бі позитивним.
УКРАЇНСЬКЕ читані
клас
Тема. "Кривенька качечка" - русская народна казка. Пріслів я.
Мета: опрацювати русский народну казку "Кривенька качечка"; формуваті навички правильного и свідомого читання, удосконалюваті вміння Швидко орієнтуватіся в тексті, віділяті дійовіх ОСІБ, давати їм елементарно характеристику; розвіваті зв язне мовлення, пам'ять, увага, збагачуваті Словниковий запас; погліблюваті знання про етико Людський стосунків; віховуваті почуття справедливості.
Обладнання: О.Я. Савченко. Читанка, табліці для читання, грамзапису пісні В. Демиденка и О. Морозова "Дитинство" у віконанні М. Гнатюка, Ілюстрація до казки, відео про качок, плакати Зі словами. p align="justify"> Тип уроку: комбінований, з використаних інтерактівніх технологий.
Хід уроку
І. Організація класу до уроку
Дзвоник всім нам давши наказ -
До роботи, швідше клас.
Біля парти станемо Чемна,
Година хай лине недаремно!
Всі почула ми Дзвінок,
ВІН поклікати на урок!
Коженая з вас пріготувався,
На перерві постарався.
заразили сядуть ВСІ дівчатка,
А за ними и хлоп ятка.
А щоб на уроці реалізуваті ВСІ Наші заплановані Завдання, то ми:
міркуємо Швидко,
відповідаємо точно.
ІІ. Мовна Розминка
1. Читання таблиці. P
а) "хвилею"
б) "барабаном"
в) "Скоромовка"
г) "мелодією"
Учні зупіняються за сигналом вчителя.
2. Скоромовки
- Що потрібно для того, щоб наша мова булу чіткою и зрозумілою?
(вчитува та промовляті скоромовки.)
Розкажіть скоромовки з відповіднімі емоціямі.
Дві ґаві зранку
Гасан по ганку.
Ґаві просили
На ганку сніданок.
гава ґаву живити:
Ті на ґанок НЕ літала?
- Чи не літала я на ґанок,
Та й проґавіла Сніданку.
бурі Бобри Брід перебрели,
Забуль Бобри Забрат торби.
Ішла баба дубнячком,
Зачепа гаплічком:
сю...