Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Виробництво етилового спирту марки &Екстра& з крохмалистої сировини

Реферат Виробництво етилового спирту марки &Екстра& з крохмалистої сировини





Отримано:

Кількість епюрірованного водно-спиртового пара G еп.в.с.пар:


G еп.в.с.пар=V усл.сп. * P е * i``/i`` е=

=(1000 * 0,9413/0,7893) * 0,8 * 2676/2540=1005,14 кг/сут

Кількість бражного дистиляту G бр.діст.:


G бр.діст=(G БРАЖ * X БРАЖ - G еп.в.с.пар * X еп. в.с. пар)/X бр.діст. =

=(11340,96 * 0,083 - 1005,14 * 0,1)/0,4718=1782,09 кг/год


Залишилося частина бражки, звільнена від спирту і домішок представляє з себе барду. Кількість барди G барди:

G бард=G БРАЖ - (G еп.в.с.пар + G бр.діст)=

=11340,96 - (1005,14 + 1782,09)=8553,79 кг/год


Разом отримано в 1 вузлі:


G 1получ=G еп.в.с.пар + G бр.діст + G бард=

=1005,14 + 1782,09 + 8553,79=11340,96 кг/год


Таблиця 3.5

Матеріальний баланс перегонки бражки

ЗагруженоПолученоСирье й напівпродукти% Витрата, кг/чПродукти, відходи, втрати% Витрата, кг/ч1. Бражка11340,961. Епюрірованний водно-спиртовий пар 2. бражная дистилят 3. Барда1005,14 1782,09 8553,79Ітого: 11340,96Ітого: 11340,96

Вузол 2. Епюрація

Додаткові вихідні дані:

Масова концентрація спирту в епюрате Х епюрат=15%;

Відсоток відбору непастеризованого спирту з ректифікаційної колони K непаст=1,5%;

Масова концентрація етанолу в непастеризованном спирті Х непаст=95,3%;

Відсоток відбору головної фракції До голів=3%;

Масова концентрація спирту в головної фракції Х Головня=88,29%;

Відсоток відбору сивушного масла з епюраційні колони К сив=3%;

Масова концентрація спирту в сивушному маслі Х сив=65%.

Завантажено:

Епюрірованний водно-спиртовий пар з вузла 1 G еп.в.с.пар=1005,14 кг/ч.

бражная дистилят з вузла 1 G бр.діст=1782,09 кг/сут.

Кількість непастеризованого спирту з ректифікаційної колони G непаст:


G непаст=G усл.сп. * K непаст/Х непаст=(1000 * 0,9413) * 1,5/95,3=14,82 кг/год


Спирт, виділений з фракції головної (вузол 4) G сп. з фр гол=31,01 кг/сут

Головний погон з сивушної колони (вузол 5) G сп з сив. кол. =50,01 кг/сут

Загальна загружаемая маса:


G? =G еп.в.с.пар + G бр.діст + G непаст + G сп. з фр гол + G сп з сив. кол. =

=1005,14 + 1782,09 + 14,82 + 31,01 + 50,01=2883,07 кг/сут


Кількість спирту в загружаемой масі:


G сп=(G еп.в.с.пар * X еп. в.с. пар + G бр.діст * X бр.діст. + G непаст * Х непаст)/100% =

=(1005,14 * 10 + 1782,09 * 47,18 + 14,82 * 95,3)/100=955,43 кг/сут


Масова концентрація спирту в колоні:

X еп. колл=(955,43/2883,07) * 100%=33,14%

Знайдемо кількість лютерной води, яку необхідно додати для отримання масової концентрації спирту в епюрате Х епюрат=15%:


G лют.вод=G сп/Х епюрат - G? =955,43/0,15 - 2883,07=3486,46 кг/сут


Разом завантажено в 2 вузлі:


G 2загруж=G еп.в.с.пар + G бр.діст + G непаст + G сп. з фр гол + G сп з сив. кол. + G лют.вод=

=1005,43 + 1782,09 + 14,82 + 31,01 + 50,01 + 3486,46=6369,82 кг/сут


Отримано:

Кількість фракції головного спирту G гол:


G гол=G усл.сп * К голів/Х Головня== (1000 * 0,9413) * 3/88,29=31,98 кг/сут


Кількість фракції сивушних масел G сив:


G сив=G усл.сп. * До сив/Х сив=(1000 * 0,9413) * 3/65=43,44 кг/сут


Кількість епюрата G епюрат:


G епюрат=G 2загруж - (G гол + G сив)=6369,82 - (31,98 + 43,44)=6294,40

кг/сут


Разом отримано в 2 вузлі:


G 2получ=G гол + G сив + G епюрат=31,98 + 43,44 + 6294,40=6369,82 кг/сут


Таблиця 3.6

Матеріальний баланс епюраціі

ЗагруженоПолученоСирье й напівпродукти% Витрата, кг/сутПродукти, відходи, втрати% Витрата, кг/сут1. Епюрірованний водно-спиртовий пар 2. бражная дистилят 3.Непастерізованний спи...


Назад | сторінка 25 з 60 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Розрахунок ректифікаційної колони вузла отримання БТК з фракції газів С1-C4 ...
  • Реферат на тему: Виробництво етилового спирту
  • Реферат на тему: Виробництво дивинила з етилового спирту за Лебедєву
  • Реферат на тему: Технологія виробництва етилового спирту
  • Реферат на тему: Проект системи охолодження етилового спирту