Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Виробництво етилового спирту марки &Екстра& з крохмалистої сировини

Реферат Виробництво етилового спирту марки &Екстра& з крохмалистої сировини





рт 4. Спирт з фракції головний 5. Головний погон з сивушної колони 6. Лютерная вода1005,14 1782,09 14,82 31,01 50,01 3486,461. Фракція головного спирту 2. Фракція сивушних масел 3. Епюрат31,98 43,44 6369,82Ітого: 6369,82Ітого: 7066,71

Вузол 3. Ректифікація

Додаткові вихідні дані:

Нормативний вихід ректифікованого спирту до умовного Y рект=96%;

Масова концентрація етилового спирту в колоні X рект=88,5%;

Відсоток відбору сивушного масла з епюраційні колони К сив=3,5%;

Масова концентрація спирту в сивушному маслі Х сив=40%.

Завантажено:

Епюрат з вузла 2 G епюрат=6369,82 кг/сут.

Разом завантажено в 3 вузлі:

G 3загруж=G епюрат=6369,82 кг/сут

Отримано:

Кількість ректифікованого спирту G рект:


G рект=G усл.спірт * Y рект/X рект=1000 * 0,9413 * 96/88,5=1021,07 кг/сут


Кількість фракції сивушних масел G сив:

G сив=G усл.сп. * До сив/Х сив=1000 * 0,9413 * 3,5/40=82,36 кг/сут


Непастеризований спирт G непаст=14,82 кг/сут. Розраховано у вузлі 2.

Кількість утворюється лютерной води G лют вод:


G лют вод=G 3загруж - (G рект + G сив + G непаст)=

=6369,82 - (1021,07 + 82,36 + 14,82)=5251,57 кг/сут


Разом отримано в 3 вузлі:


G 3получ=G рект + G сив + G непаст + G лют вод=

=1021,07 + 82,36 + 14,82 + 5251,57=6369,82 кг/сут


Таблиця 3.7

Матеріальний баланс ректифікації

ЗагруженоПолученоСирье й напівпродукти% Витрата, кг/сутПродукти, відходи, втрати% Витрата, кг/сут1. Епюрат6369,821. Ректифікований спирт 2. Фракція сивушних масел 3. Непастеризований спирт 4. Лютерная вода1021,07 82,36 14,82 5251,57Ітого: 6369,82Ітого: 6369,82

Вузол 4. Розгін головної фракції

Додаткові вихідні дані:

Нормативний вихід головних домішок до умовного спирту Y рект=0,1%;

Концентрація головних домішок в концентраті F гол=95,9%.

Завантажено:

Фракція головна з вузла 2 G гол=31,98 кг/сут.

Разом завантажено в 4 вузлі:

G 4загруж=G гол=31,98 кг/сут

Отримано:

Кількість концентрату головних домішок G конц гол:


G конц гол=G усл.сп. * Y рект/F гол=1000 * 0,9413 * 0,1/95,9=0,97 кг/сут


Кількість спирту, виділеного з фракції головний G сп. гол.:


G сп. гол=G гол - G конц гол=31,98 - 0,97=31,01 кг/сут


Разом отримано в 4 вузлі:


G 4получ=G конц гол + G сп. гол=0,97 + 31,01=31,98 кг/сут


Таблиця 3.8

Матеріальний баланс разгонки головної фракції

ЗагруженоПолученоСирье й напівпродукти% Витрата, кг/сутПродукти, відхо?? ди, втрати% Витрата, кг/сут1. Фракція головная31,981. Концентрат головних домішок 2. Спирт з фракції головний 0,97 31,01Ітого: 31,98Ітого: 31,98

Вузол 5. Концентрування сивушного масла

Додаткові вихідні дані:

Нормативний вихід сивушних масел до умовного спирту Y сив=0,3%;

Концентрація сивушних масел в концентраті F сив=83,0%;

Гідромодуль розбавлення сивушних масел A=2.

Завантажено:

Погон компонентів сивушного масла з епюраційні колони (вузол 2):

G сив. епюр=43,44 кг/сут.

Погон парів сивушного масла з ректифікаційної колони (вузол 3):

G сив. рект=82,36 кг/сут.

Кількість лютерной води G лют. вод:


G лют. вод=A * (G сив. рект + G сив. епюр)=2 * (82,36 + 43,44)=251,60 кг/сут


Разом завантажено в 5 вузлі:


G 5загруж=G сив. рект + G сив. епюр + G лют. вод=

=82,36 + 43,44 + 251,60=377,40 кг/сут


Отримано:

Кількість концентрату сивушних масел G конц сив:


G конц сив=G усл.сп. * Y сив/F сив=1000 * 0,9413 * 0,3/83,0=3,40 кг/сут


Г...


Назад | сторінка 26 з 60 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Технологія виробництва спирту етилового ректифікованого на підприємстві ТОВ ...
  • Реферат на тему: Розрахунок ректифікаційної колони вузла отримання БТК з фракції газів С1-C4 ...
  • Реферат на тему: Виробництво етилового спирту
  • Реферат на тему: Виробництво дивинила з етилового спирту за Лебедєву
  • Реферат на тему: Технологія виробництва етилового спирту