х книгах лінійні малюнки і малюнки, де основним засобом зображення є пляма. Розглянути їх і дізнатися прізвище художника. p align="justify">
Завершення уроку: Діти прибирають за собою робочі місця, малюнки прибирають в папку.
В
Рис. 11, 12
В
Рис. 13, 14. Рой МакКі. Малюнок для дитячої. Олівець
В
Рой Доті. Подружжя в продуктовому універмазі
В
Луїс Сілверстін
План-конспект уроку 4
Вид уроку : тематичне малювання
Тема : В«Зображати можна плямоюВ»
Мета : створення малюнка на тему В«Малюємо тваринВ»
Завдання :
Освітні :
Ознайомити дітей з поняттям пляма, його виразними можливостями.
Пляма лежить в основі будь-якого зображення на площині.
Розвиваючі :
Розвинути здатність відчувати виразні можливості плями, плями і лінії.
Розвивати фантазію дитини.
Завдання створює умови для поступового розвитку навички роботи фарбою і пензлем.
Виховують :
Виховати вміння дивуватися і радіти навколишньому світу
Виховувати естетичне ставлення до навколишнього світу.
Виховати почуття товариства, творчої співпраці.
Обладнання уроку:
а) для вчителя: пластикова дошка, фломастер для дошки, малюнки до казки, ілюстрації художників
б) для учнів: папір (А-4), акварель, кисть, трубочка, нитка
Оформлення класної дошки: поле для малювання
План 1 уроку:
1.Організаціонний частина - 1 хв.
. Бесіда, пояснення матеріалу - 3 хв. p align="justify">. Самостійна робота - 30 хв. p align="justify">. Перерва - 5-7 хв. p align="justify"> План 2 уроку:
1. Продовження роботи - 30 хв. p align="justify">. Перегляд робіт учнів -3-5 хв. p align="justify">. Завдання додому - 1хв. p align="justify">. Прибирання класу - 3-5 хв. p align="justify"> Хід уроку:
Організаційна частина. Привітання. Відзначити відсутніх. Перевірка готовності учнів до уроку. На парті - альбом, матеріали та обладнання розташовані праворуч від нього. На столі вчителя малюнки для ілюс...