ська А.А. Вчителю про психології молодшого школяра.- М.: Просвещение, 1977. - 224 с.
25. Бондаренко Г. Уроки мислення як засіб Формування творчих здібностей молодших школярів / / Поч. школа - 2009. - № 5 - 97 с.
26. Миронов Л.В. Методика вивчення навколишнього світу в початкових класах.- М.: Педагогічне товариство Росії, 2002. - 360 с.
27. Мойсеюк Н. Є.. Педагогіка.- К., 2003. - 4-е вид., Доп.- 615 с.
. Навмисно Л.К. та ін. Методика викладання природознавства.- К.: Радянська школа, 1990. - 324 с.
. Огієнко Н.М. Дидактичні умови ефективного Використання краєзнавчого матеріалу / / Поч. школа.- 1996. - № 9.- 138 с.
. Плахотіп О. Як ми Хочемо прогресу: екологічна освіта школярів / / Світло.- 2000. - № 3.- 137 с.
. Програми для середньої загальноосвітньої школі.1-2, 3-4 кл.- К.: Початкова школа, 2003. - 296 с.
. Рафалюк M.I., Андрощук Н.В. Сучасні аспекти туристсько-краєзнавчої роботи з молодшими школярами / / Початкова школа.- 1996. - № 4.- 241 с.
. Рева Ю. Розвиток ОСОБИСТОСТІ дитини через екологічний фактор / / Рідна школа.- 1999. - № 2.- 244 с.
. Різник Л. Народні Традиції Ставлення до природи як метод екологічного виховання / / Початкова школа.- 2008. - № 7.- 218 с.
35. Сегенюк Г. Вчимо пізнавати навколишній світ / / Виховання школярів.- 1990. - № 6.- 257 с.
36. Стельмахович М.Г. Українська народна педагогіка.- К., 1997. - 159 с.
. Степанюк А. Формування у школярів емоційно-ціннісного Ставлення до живої природи / / Шлях освіти.- 1999. - № 4.- 214 с.
. Титаренко В. Виховання на національно-культурних традіціях українського народу як головний Чинник Формування ОСОБИСТОСТІ / / Наукові записки ТДПУ: Педагогіка.- 2000. - № 8.- 362 с.
. Фіцула М.М. Педагогіка.- К.: Вид. центр. «Академія», 2010. - 528 с.
. Химинець О. Психолого-педагогічні основи екологічного виховання / / Початкова школа.- 1998. - № 4.- 318 с.
. Хоменко Л. Віховують народні Традиції / / Рідна школа.- 2009. - № 10.- 352 с.
. Хлонь Н. Стежина екологічних знань и вмінь / / Початкова школа.- 1999. - № 10.- 59с.
Додаток А
Тема. Народний календар.
Мета: Продовжіті Формування уявлення про календар народніх свят, віклікаті в учнів Інтерес до традіцій українського народу у відзначенні свят; розвіваті пам ять, мислення, віховуваті шанобліве Ставлення до традіцій українського народу.
Хід заходу
а) гра »Мікрофон». Зустріч весни, обряди, пов язані з народженням дитини, закликания весни, народні свята, календарні свята. Кожна країна, КОЖЕН народ має свои Звичаї, Які вироби ПРОТЯГ багатьох століть. Цікавімі звичаєм та обрядами багата и наша країна.
б) Читання «Святкова кола». Різдвяні свята. Різдво як символ народження, появи нового. Обряди и Звичаї, пов язані з народженням нового, качаном нового року, нового циклу природніх процесів. Колядування, щедр...