Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Експериментальне дослідження Виявлення уровня гуманного ставлені до оточуючіх людей у ??дітей старшого дошкільного віку

Реферат Експериментальне дослідження Виявлення уровня гуманного ставлені до оточуючіх людей у ??дітей старшого дошкільного віку





и в садочку. Сідайте Зручне и давайте поглянемо, Які знаки подарували нам Лісовічок, пограємо з ними. У шкірного з вас позбавивши Малюнок до казки, якові ві відгадалі. Я буду Показувати знак, а ві скажете, что забороняє делать цею знак и до чієї казки ВІН Підходить.

Гра" Підбері знак"

Фея Казки: Я гадаю, что ві добро запам'ятали ЦІ правила и всегда будете їх Виконувати и тоді з вами не трап лиха. А мені теж годину повертатіся у свою країну. До побачення, малята.

Конспект заняття №3

Тема: «Міла Крихітка» (за мотивами казки Г.Х Андерсена «Дюймовочка»)

Цілі:

формуваті гуманні почуття (доброту, дбайлівість, жалість, чуйність) помощью Розкриття дітям СЕНС казки, вчитува слухати казки та оповідання, збагачуваті активний и пасивний словник дітей, вчитува детально, около до тексту передаваті Зміст казки, розвіваті зв'язне мовлення, навчіті будуваті перекази по вопросам и з опорою на картинки, іграшки и план, передаючі при цьом свое ставленого до персонажів и їх вчінків.

Матеріали до заняття: книга з казкою Андерсена «Дюймовочка», атрибутика (ляльки та іграшки), барвісті ілюстрації, альбом з картинками и фотографіямі.

Хід заняття:

Вихователь зацікавлює дітей помощью ситуации - Діти, нещодавно Артем з Нашої старшої групи на прогулянці допоміг піднятіся найменшій и тендітній дівчінці з молодшої групи, коли вона впала и заплакала, і ще віддав назовсім свою іграшку. Дівчинка Люба Довго раділа Цьом, даже мамі своїй розповіла. І мені дуже хочеться, щоб всі ві любили допомагаті молодшим и старшим, діліліся іграшкамі, проявляли чуйність и Турбота про других и раділі, поступаючих по - доброму.

Знайомство з казкою про добро, чуйність й Турбота («Дюймовочка» - Г.Х. Андерсен).

Вихователь: - Сьогодні я і познайомлю вас з цією чуйністю, добротою, турботою. А розповість нам про це Г.Х. Андерсен.

Читать дітям в скороченні казку «Дюймовочка». После прочитання дати дітям можлівість розглядаті картинки, ілюстрації, іграшки - персонажі и обмінюватіся враженнями з одне одним. (Показати дітям и Заздалегідь приготовання альбом за Казками Андерсена).

Основна частина

розмовляти з дітьми про казку, задаваті питання у відкрітому діалозі.

Вихователь: Ніжна, крихітна дівчинка, что появилась на світ з квітки, пройшла много ВИПРОБУВАНЬ. Що сталося з Дюймовочкою дере, чем вона Зробі свои добрі вчінкі, проявила співпережівання и чуйність?

Діти: З будинку ее забрала Бридко жаба для свого сина, и только рибки пошкодувалі и звільнили дівчинку від життя в болоті.

Вихователь: І тендітна, маленька дівчинка, залиша зовсім одна в такому великому мире. Як же жила Дюймовочка одна - однісінька?

Діти: У лісі дівчинка пила росу, їла ягоди и спала під листом лопуха. Вона Нікого НЕ боялася.

Діти: Дюймовочка віявілася Самостійної, все робіла для себе сама.

Вихователь: А як Дюймовочка познайомілася з Ластівкою?

Діти: взимку. Колі, рятуючісь від холоду, стала жити зі старої Мішею в ее нірці.

Вихователь: Але Ластівка - пташка, Хіба вона не могла залетіті в нору.

Діти: Вона поранила крило І, як мертва, впала в ямку недалеко від норі.

Вихователь: Діти, ві добре там, что Дюймовочка з'явилася з квітки І, напевно, тому сильно любила квіти, рослини, небо, сонечко І, Звичайно ж .....

Діти: Птахів ..... Дюймовочка любила птахів и їхні пісні.

Вихователь: Тому як вчинила маленька дівчинка, коли побачим хвору Ластівку?

Діти: Дюймовочка зігрівала, лікувала, годувать ї напувала пташку.

Діти: Вони подружилися.

Вихователь: Але Ластівка ж не могла жити весь годину у неволі и значити, їх дружба не могла буті нерозлучною.

Діти: Дюймовочка проводила Ластівку в небо, коли пташка одужала. Альо НЕ забувай про Ластівку, хоча Залишани в норі и працювала на стару Мишу.

Вихователь: Альо, мабуть, потім и сталося Архів НАЙГОЛОВНІШЕ, что змініло життя Дюймовочки І що найбільше подобається всім нам?

Діти: Ластівка теж НЕ забула дівчинку. Вона зібралася в теплі краї и покликала з собою Дюймовочку. А Дюймовочці Якраз Було Важко - Міша Хотіла віддаті ее заміж за Сліпого крота.

Вихователь: Але така добра, ніжна дівчинка, як назвавши ее сам казкар Андерсен словами Ластівки - «Мила Крихітка», яка любити сонце, птахів, квіти, що не змогла б жи...


Назад | сторінка 26 з 29 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Теоретичний аналіз зрозуміти "діти з вадамі розвитку", "діти ...
  • Реферат на тему: Діти групи ризику
  • Реферат на тему: Недоношені діти. Патології недоношених дітей
  • Реферат на тему: Життя стародавнього Риму: діти
  • Реферат на тему: Важкі діти: хто вони, причини появи