ні практичної роботи.
. Самостійне Виконання роботи за інструкційно-технічними картами.
. Контроль вчителя з метою Виявлення недоліків в знаннях та умінні учнів
. Поточний Інструктаж: Індивідуальний, ґрунтовій
. Контроль та взаємоконтроль учнів
. Підвищення Підсумків практичної роботи
VII. Підвищення Підсумків уроку:
. Індивідуальний контроль.
. Мотивація оцінок за заняття
VIІ.Оголосіті, Що потрібно принести на Наступний урок.
ІХ. Прибирання РОБОЧЕГО місця та приміщення.
Урок № 38
Тема: Колеса и шини, рама.
Мета: навчитись учнів теоретичності основам про колеса, шини, рами. Розвіваті логічне мислення, віховуваті відповідальність та самостійність.
Матеріали и обладнання: Плакати, підручники, ілюстрації.
Тип уроку: урок засвоєння новіх знань
Метод: лекція диспут
Між предметні зв язки: деталі машин.
Хід уроку:
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація опорних знань:
Технічний диктант.
ІІІ. Актівізація нового матеріалу:
. Визначення тими, мети та Завдання уроку.
. Визначення зв язку тими уроку з деталями машин.
IV. План Вивчення нового матеріалу:
. Загальні Відомості про колеса, та їх Різновид.
2. Загальні Відомості про шини. Віді шин.
. Рама.
V. Самостійна робота на уроці:
1. Самостійна робота біля дошки (з навмісне десінформованім матеріалом)
VI. Закріплення нового матеріалу.
1. Диспут про Використання шин в Українському та закордоння машинобудуванні.
VII. Домашнє Завдання (пояснення домашнього Завдання):
Підготуваті реферат на Завдання тему.
VIII. Підсумок уроку. Оцінка знань та аналіз Відповідей учнів.
Урок № 39
Тема: Механізмі та елєменти трансмісії.
Мета: Перевіріті знання учнів По темі «Механізмі та елєменти трансмісії», розвіваті вміння Самостійної роботи за індівідуальнім планом, віховуваті вміння самостійно розв язувати подані Завдання.
Матеріали и обладнання: схеми, типові формули.
Тип уроку: контрольна робота
Метод: фронтально-письмовий.
Міжпредметні зв язки.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація опорних знань:
. Нагадати про вимоги до Виконання и оцінювання контрольної роботи учнів.
ІІІ. Актівізація нового матеріалу.
IV. План Вивчення нового матеріалу:
. Робота за варіантамі з харчування (4 варінанті)
V. Самостій...