ться виконаним бездоганно, якщо зміст відповіді точно відповідає питання, вказує на наявність у школяра необхідних теоретичних знань і практичних навичок, остаточну відповідь дано при правильному ході рішення і акуратному оформленні. p> Завдання вважається невиконаним, якщо учень не приступив до його виконання або допустив у ньому похибка, що вважається у відповідності з метою роботи помилкою.
Учні захищають хід і результати своєї роботи на уроці.
3. Видача домашнього завдання
Вивчити технологію зняття мірок для побудови креслення викрійки. Тренування будинку.
Урок закінчено, до побачення!
В) План - конспект уроку з Технології
Тема: В«Обробка притачной поясаВ»
Цілі:
Навчальна: навчити обробляти притачной пояс, пояснити способи перевірки своєї роботи. p> Розвиваюча: розвинути вміння виконувати ручні та машинні роботи; розвинути окомір. p> Виховує: виховати почуття акуратності при виконання роботи, повагу до предмета. p> Інструменти і матеріали:
Для вчителя : план - конспект уроку, роздатковий матеріал (інструкційні карти).
Для учнів : швейні нитки № 60, голка, шпильки, олівець (крейда), лінійка, трикутник, ножиці, виріб, шматки тканини.
Хід уроку:
Вступний інструктаж.
1. Підготовка учнів до вивчення нового матеріалу.
Здрастуйте, діти, сідайте. Чергові, хто в класі відсутня? p> Тема нашого сьогоднішнього уроку: В«Обробка притачной поясаВ». p> Сьогодні на уроці Вам належить навчитися обробляти притачной пояс, дізнатися способи перевірки своєї роботи.
Учні фіксують тему уроку у зошити. p> 2. Повідомлення нового матеріалу.
Виготовлення притачной пояса.
Послідовність виконання роботи:
1. Викроїти пояс по пайовий нитки, враховуючи припуски на застібку, шви, ширину деталі. (Довжина пояса = 2IС т + 30 мм . Ширина пояса = 2I (30? 35 ) Припуски на шви по 10 мм .)
В
Лінія згину
<...