м. Його зрілі плоди схожі на варені ковбаски до 60 см.Етімі ковбасками охоче харчуються тварини, але для людини вони не їстівні. Їх використовують для виробництва деяких ліків і фарб.
- я Станція.
З'ясуйте, в якому стовпчику вірно записано число.
Напишіть в гуртку букву, йому відповідну.
ротокас17,64,60,31,11,760,40,197
1) 165,64 - (а - 12,5)=160,54 2) 278,74 - (6,5 - в)=276,84 3) 5х + 3х - 1, 3=1,1 4) (х + 0,3): 7=0,2 5) 4,36 - 5,28: х=1,36 6) 17 * (0,6 - х)=3,4 7) 10х + 3,72=5,69 а=17,6 в=4,6 х=0,3 х=1,1 х=1,76 х=0,4 х=0,197 (р) (о) (т) (о) (к) (а) (с) Отримане слово - ротокас означає назва найкоротшого в світі алфавіту. У ньому налічується 12 букв, і він використовується жителями Папуа Нової Гвінеї.
Алфавіт складається з дванадцяти букв, що використовуються для запису одинадцяти звуків:
A E G I K O P R S T U V.
Скільки букв містить російський алфавіт? (33) Букви якого алфавіту використовують для позначення точок, відрізків, прямих? (МОРЗЕ)
- я Станція.
1234567ПАЛЕТКА
У стародавньому Єгипті палеткой називали кам'яну пластину із зображенням перших фараонів, які вбивають своїх ворогів, зображували тварин, воїнів, фортеці, міфологічні та історичні сюжети.
Підсумок уроку:
Завдання додому:
Молодці! Подорож закінчено. Повертаємося додому.
Карта подорожі
Станція 1.
3,42,0510,080,050,60,2
, 8: 2=(М) 10,25: 5=(О) 0,3: 6=(А) 1: 4=(Х) 80,64: 8=(Н) 2,4: 4=(Р)
Станція 2.
5,7142301,6590,5738230,570,162,50,0579
1. 2,3 * 10=(а)
2. 0,57 * 10=(г)
. 0,38 * 100=(л)
. 0,625 * 100=(і)
. 14,23 * 1000=(р)
. 5,7: 10=(н)
. 165,9: 100=(е)
. 57,9: 1000=(я)
. 100: 1000=(д)
Станція 3.
1234567
Станція 4.
17,64,60,31,11,760,40,197
1) 165,64 - (а - 12,5)=160,54 2) 278,74 - (6,5 - в)=276,84 3) 5х + 3х - 1, 3=1,1 4) (х + 0,3): 7=0,2 5) 4,36 - 5,28: х=1,36 6) 17 * (0,6 - х)=3,4 7) 10х + 3,72=5,69 а=17,6 в=4,6 х=0,3 х=1,1 х=1,76 х=0,4 х=0,197 (р) (о) (т) (о) (к) (а) (с)
Станція 5
1234567
План-конспект уроку
Тема: Графічне рішення квадратних рівнянь
1. ПІБ (повністю) Безсонова Галина Петровна2. Місце работиМОУ ЗОШ №18 с.Харагун Хілокского района3. ДолжностьУчітель4. ПредметМатематіка5. Класс8, рівень знань учнів - средній6. Тема і номер уроку в темеГрафіческое рішення квадратних рівнянь, перший урок по теме7. Базовий учебнікМордковіч А.Г. Алгебра 8
8. Мета уроку: в результаті вивчення теми Графічне рішення квадратних рівнянь учні навчаться вирішувати графічно квадратні рівняння п'ятьма способами
9. Завдання:
· створити організаційні та змістовні умови для успішного засвоєння учнями основних способів графічного рішення квадратних рівнянь;
· сприяти діяльності учнів з самостійного вивчення 3 - 5 способів графічного рішення квадратних рівнянь;
· продовжити роботу з формування основ теоретичного мислення, з розвитку умінь знаходити спільне і відмінне, з розвитку графічної культури;
· організувати діяльність учнів таким чином, щоб вони змогли провести самостійно рефлексію;
· сприяти розвитку умінь міркувати і застосовувати вивчений матеріал при графічному рішенні рівнянь.
У подальшому на уроці планується розбиття на групи учнів з самостійного вивчення.
10. Тип уроку: урок відкриття нового знання
11. Форми роботи учнів: фронтальна, індивідуальна, групова
. Необхідне технічне обладнання: мультимедійний проектор, документ-камера, комп'ютери, система голосування VOTUM, підручник, задачник, зошит
. Структура і хід уроку
Таблиця 1. Структура і хід уроку
№Етап урокаНазваніе використовуваних ЕОР Діяльність вчителя (із зазначенням дій з ЕОР, наприклад, демонстра...