Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Застосування дидактичних ігор як засобу розвитку творчих здібностей учнів на уроках математики

Реферат Застосування дидактичних ігор як засобу розвитку творчих здібностей учнів на уроках математики





align="justify"> 1. Прикласти обидва маленьких квадрата до великого з одного боку.

2. Старший - 15 окунів, молодший - 13 окунів.

. Середа.

. Через 6 років.

. 2 хвилини.

. 100 м.

Картка 5

1. На восьму.

2. Розділити лініями так, щоб в секторах виявилися 1 і 12, 2 і 11, 3 і 10 і т. Д.

. 16 годин.

. 25 км.

. 122.

. Ні, одна частина ділиться на 5 (або на 7), друга - ні.

Картка 6

1. Два.

2. Покласти їх трикутником.

. 50.

. 1 кг.

. Перевернути число 86 (98).

. Однакові (7 * 2=14 * 1)

Картка 7

1. За 1:00.

2. Сокда, ручка.

. 5 * 8 * 9 + 1=361

. 1 кг.

. 6 дм.

. 1000 км.


Додаток 4


Ігровий урок з математики в 6 класі.

Тема уроку: Дії з дробами.

Тип уроку: нестандартний

Форма уроку: повторення і узагальнення отриманих знань.

Вид уроку: гра-подорож.

Мета уроку: У результаті проведення даної гри учні узагальнять і систематизують знання з теми Дії з дробами

Завдання:

1. Створити організаційно-педагогічні умови для ефективного повторення на тему дії з дробами raquo ;.

2. Сприяти продовженню розвитку мислення, уяви, допитливості, пам'яті, відповідно до індивідуальними особливостями учнів.

. Систематизувати знання учнів по темі:" Дії з дробами

. Організувати самостійну навчальну діяльності учнів і 2.способствовать продовженню розвитку інтересу до предмета.

Хід уроку

. Організаційний момент.

Сьогодні я пропоную здійснити подорож у країну дробити .

А на якому виді транспорту ви дізнаєтеся, отгадав загадку.

Загадка.

Братики в гості спорядилися, Один за одного вчепилися, І помчали в путь далекий Лише залишили димок. (Поїзд-плакат) У полі сходи лежить, Будинок по сходах біжить. (поїзд)

А в дорозі нам допоможуть рядки вірша:

Не біда, що дорога довжиною не боїмося, що шлях буде важкий. Ніколи не давалися легко Досягнення людям.

. Путешствіе.

- я Станція. Деякі метелики, як птахи, відлітають на зимівлю. Дізнайтеся назву метелики, яка з Північної Америки летить у Південну, долаючи відстань більше трьох тисяч кілометрів.

Для цього виконайте обчислення і в гуртки впишіть літери, відповідні знайденим відповідям.

Відповідь: метелик МОНАРХ

Дерево з відповідями - метеликами


6,8: 2=3,4 10,25: 5=2,05 80,64: 8=10,08 0,3: 6=0,05 2,4: 4= 0,6 1: 4=0,25

МОНАРХ3,42,0510,080,050,60,2

Сотні й тисячі цих метеликів, розмістившись на гілках, створюють враження строкатою листя і квітів.

- я Станція.

Розшифруйте назву найбільшого в світі острова. Для цього виконайте обчислення, запишіть в таблицю букви, відповідні знайденим відповідям.


1. 2,3 * 10=23 (а)

2. 0,57 * 10=5,7 (г)

. 0,38 * 100=38 (л)

. 0,625 * 100=62,5 (і)

. 14,23 * 1000=14230 (р)

. 5,7: 10=0,57 (н)

. 165,9: 100=1,659 (е)

. 57,9: 1000=0,0579 (я)

. 100: 1000=0,1 (д)


Висновок:

при множенні і діленні на 10,100,1000 і т.д. кома переноситься вправо або вліво на певну кількість знаків.

Відповідь: острів ГРЕНЛАНДІЯ.


ГРЕНЛАНДІЯ5,7142301,6590,5738230,570,162,50,0579

- я Станція.

У гуртки вписані букви, відповідні знайденим відповідям:



Кігель

Отримане слово Кігель є назвою дерева, яке росте в Африці і називається ковбасним дерево...


Назад | сторінка 27 з 29 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Розробка уроку-гри &Подорож у Країну англійської мови& для молодшого шкільн ...
  • Реферат на тему: Вплив вікових особливостей учнів на побудову уроку
  • Реферат на тему: План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу
  • Реферат на тему: Розробка уроку математики в технології проблемного навчання
  • Реферат на тему: Урок-дослідження як складова частина формування дослідницького типу мисленн ...