Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Проектування автотранспортного підприємства

Реферат Проектування автотранспортного підприємства





* 0,9=4,8.

де Ттрн - нормативна питома трудомісткість ТР.

Нормативні значення тривалості простою рухомого складу в ТО і ремонту коригується за формулою:


dто і тр=dто і трн * К14 (ср), дн.


dто і тр=0,48 * 1=0,48

де dто і трн - нормативне значення тривалості простою рухомого складу в ТО і ремонту. Визначається за табл.


.2 Визначення коефіцієнта технічної готовності автомобілів


Lкр (ср)=Lкр (1), км


Lкр (ср)=245000 * ()=245000км;

де Lкр - скориговане значення пробігу автомобіля до капітального ремонту;

Акр - кількість автомобілів, що пройшли капітальний ремонт;

А - облікова кількість автомобілів в АТП. ??


2.3 Визначення коефіцієнта використання автомобілів


Lі=Lт * Kм

Lі=* 0,9 * 0,97=0,59

де Dрг - кількість робочих днів у році;

Lт - коефіцієнт технічної готовності парку;

Kм - коефіцієнт, що враховує зниження використання технічно справних автомобілів по експлуатаційним причин (Kм приймається межах 0,93 ... 0,97)


2.4 Визначення річного пробігу автомобілів в АТП



Lг=247 * 310 * 190 * 0,59=8583497 км.


2.5 Визначення річної програми з технічного обслуговування автомобілів


Кількість щорічних обслуговувань автомобілів за рік:


Nео=


Nео=

Кількість ТО - 2 за рік:


N2=


N2=

Кількість УМР за рік:

для вантажних автомобілів і автопоїздів


Nумр=0,8 * Nео


Nумр=0,8 * 45176=36116,8.

Кількість ТО - 1 за рік:


N1=- N2


N1=

Кількість загального діагностування (Д - 1) за рік:


Nд - 1=1,1 * N1 + N2


Nд - 1=1,1 * 2299,1 + 766,4=3295,41.

Кількість поелементного діагностування (Д - 2) за рік:


Nд - 2=1,2 * N2


Nд - 2=1,2 * 766,4=919,68.

Кількість сезонних обслуговувань за рік:


Nсо=2А


Nсо=2 * 190=380.


2.6 Розрахунок змінної програми


Змінна програма розраховується за загальною для всіх видів впливів формулою:


Ni=

Niео=


Niео =;

Ni1 =;

де ССМ - число змін. Приймається у відповідності з вибором режиму роботи виробничих підрозділів;

Ni - змінна програма відповідно ЄВ; ТО - 1; ТО - 2; Д - 1; Д - 2;

Niг - річна програма відповідно ЄВ; ТО - 1; ТО - 2; Д - 1; Д - 2.

Якщо в результаті розрахунку виходить змінна програма N ео gt; 50; N 1 gt; 12; N 2 gt; 6 обслуговувань, то рекомендується прийняти потоковий метод організації виробництва.


2.7 Визначення загальної річної трудомісткості ТО і ТР рухомого складу АТП


Трудомісткість щоденного обслуговування:


Т ео=t ео * N умр, чел.ч.

Т 1=t 1 * n 1 + T сп.р (1), чел.ч.,

Т ео=0,14 * 36117=5056,4 чел.ч.

Трудомісткість ТО - 1:

Т 1=2,48 * 2299 + (0,2 * 2,48 * 2299)=6841,8 чел.ч .;

Трудомісткість ТО - 2:


Т 2=t 2 * n 2 + T сп.р (1) чел.ч.,


Т 2=10,8 * 766,4 (0,2 * 10,8 * 766,4)=9932,5 чел.ч .;

Річна трудомісткість загального Д - 1 і поелементного Д - 2 діагностувань:


Т д - 1=t д - 1 * N д - 1, чел.ч.

Т д - 2=t д - 2 * N д - 2, чел.ч.

Т зі=t зі * 2А, чел.ч.

? Т то=Т ео + Т 1 + Т 2 + Т зі, чел.ч.


Т д - 1=0,4 * 3295,41=1318,2 чел.ч.

Т д - 2=7 * 919,68=6437,8 чел.ч.

Т зі=0,024 * 380=9,12 чел.ч.

Річна трудомісткість всіх видів ТО:

? Т то=5056,4 + 6841,8 + 9932,5 + 9,12=21839,8, чел.ч.

Річна трудомісткість ТР по АТП:


Ттр/1000км=tтр/1000км,;


Ттр/1000км== 41201.

Річна трудомісткість ТР за вирахуванням трудомісткості робіт супутнього ремонту, виконуваних в зонах ТО - 1 і ТО - 2:

Ттр/1000км=Ттр/1000км- (Тсп.р (1) -Тсп.р (2)),


Ттр/1000км=41201- (1655 + 1140)=38406.

Річна трудомісткість робіт по зонах ТР і ремонтним цехам (дільницям):

Ттр/пост =.

Загальний обсяг робіт з ТО і ТР рухомого складу АТП визначається підсумовуванням величин трудоемкостей:


Тто і тр =? Тто + ТТР, чел.ч.;


Тто і тр=21840 + +4800=26640чел.ч.


...


Назад | сторінка 3 з 11 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Річна трудомісткість ремонтних робіт і технічного обслуговування ПА в загон ...
  • Реферат на тему: Удосконалення технологічного процесса ремонту маслонасосів НШ-32, НШ-10 та ...
  • Реферат на тему: Удосконалення технологічного процесса розбирання автомобіля &Славута& - річ ...
  • Реферат на тему: Зниження трудомісткості робіт з технічного обслуговування і ремонту автомоб ...
  • Реферат на тему: Трудомісткість виконання робіт з технічного обслуговування пристроїв СЦБ на ...