lign=top>
2
в) 2 чол.
15
г) 1 чол.
9
5. Освітній рівень батьків:
а) мають вищу освіту
12
б) середня спеціальна
6
в) не мають освіти
1
6. Працюють:
7
а) на державних підприємствах
18
б) приватних організаціях
7
в) не працюють ніде
1
7. Кількість сімей, що мають нормальні житлові умови
25
кількість сімей, що не мають нормальних житлових умов
1
8. Матеріально забезпечені
25
матеріально не забезпечені
1
9. Кількість батьків, які мають різнобічні інтереси
25
Чи не цікавляться нічим
немає
10. Наявність домашньої бібліотеки
11
11. Кількість питущих батьків:
2
а) матерів
немає
б) батьків
2
12. Надають допомогу в підготовці уроків
25
Чи не надають допомоги у підготовці уроків
немає
13. Ставлення батьків до подальшої освіти дитини:
а) отримання вищої освіти
20
б) середньої спеціальної
5
в) середнього
1
д) 9 класів
немає
У класі вчаться 25 учнів: 15 дівчаток і 10 хлопчиків.
Більшість дітей у класі з повних, благополучних сімей.
Діти, проживають з бабусями і з дідусями - ні, єдині діти в сім'ї - ні, діти, що перебувають на опіці - ні.
Житлові умови: всі проживають в індивідуальних будинках і квартирах.
Успішність хороша: 13 вчаться на В«4В» і В«5В», 9 осіб на В«3В» і В«4В», 3 - на В«відмінноВ». p> Хлопці багатосторонньо розвинені, відвідують різні гуртки та секції. Більшість учнів за станом здоров'я перебувають в основній групі (Список учнів у Додатку 4). b>
3. Аналіз відвіданих занять
Для успішного застосування знань, отриманих при вивченні курсу В«ПравознавствоВ» у своїй практичній діяльності, а також для ознайомлення з реальними умовами та принципами роботи педагогів у школі я відвідала уроки, за якими наводжу аналіз.
Урок 1. Поняття, сутність та організація держави. Дата: 17.01.08.
З 25 учнів були присутні всі.
Тип уроку - вивчення нової теми.
Цілі: знати основні риси держави як політичного інституту суспільства; основні ознаки держави; вміти описувати особливості територіального устрою держав на конкретних прикладах; продовжити формування вміння працювати з різними джерелами.
Основні поняття і терміни: держава, політична система суспільства, унітарна держава, федерація, конфедерація
Хід уроку
Елемент
Навчальний матеріал
Діяльність уч-ся
Вхідний контроль
Мета: перевірити вихідний рівень знань з теми: В«Політична система суспільстваВ».
П. Перевірте правильність виконання завдання.
III. Визначте рівень ваших знань за схемою:
8 правильних відповідей - високий рівень - В«5В»
7,6 правильних відповідей - середній рівень - В«4В»
5,4 правильних відповіді - низький рівень знань - В«3В» Менш 4 правильних відповідей - дуже низький В...