align=top>
165132,93
РАЗОМ
-18182,90
В
254169,15
В
230809,17
В
484978,32
Витрата матеріалів скоротився на 18182,90 грн.
3.1.2 Розрахунок фактичних витрат на оплату праці, загальновиробничі і загальногосподарські потреби
Визначимо фактичні показники витрат на оплату праці, загальновиробничі і загальногосподарські витрати в результаті здійснення на підприємстві заходів інноваційного характеру:
заробітна плата основних робочих збільшилася на 6%;
заробітна плата допоміжних робочих виросла на 7%;
загальновиробничі витрати знизилися на 2%. p> 1. Фактична заробітна плата основних робітників становитиме:
ВІ основна 53723,13 +53723,13 * 0,06 = 56946,52 грн.;
ВІ додаткова 1826,58 +1826,58 * 0,06 = 1936,17 грн.;
2. Заробітна плата допоміжних робітників становитиме:
ВІ основна 33320,54 * 1,07 = 35652,98 грн.;
ВІ додаткова 1132,9 * 1,07 = 1212,20 грн.;
3. Всього ЗП складе:
ВІ основна: 56946,52 +35652,98 = 92599,5
ВІ доповнить: 1936,17 +1212,20 = 3148,38
4. Загальновиробничі витрати складуть: 93032,16 - 93032,16 * 0,02 = 91171,52 грн.;
5. Загальногосподарські витрати складуть 16,4 % від матеріал. витрат: 484978,32 * 0,164 = 79536,44
I. Розрахунок витрат для напою "Віні Пух"
1. Основна заробітна плата основних робочих
56946,52:1137240 = 0,05 грн. (На одиницю)
0,05 * 587340 = 29410,65 грн. (На обсяг)
2. Додаткова заробітна плата основних робітників:
1936,17: 1137240 = 0,0017 грн. (На одиницю)
0,0017 * 587340 = 999,96 грн. (На обсяг)
3. Основна заробітна плата допоміжних робітників:
35652,98: 1137240 = 0,0314 грн. (На одиницю)
0,0314 * 587340 = 18413,37 грн. (На обсяг)
4. Додаткова заробітна плата допоміжних робітників:
1212,20: 1137240 = 0,0011 грн. (На одиницю)
0,0011 * 587340 = 626,05 грн. (На обсяг)
5. Відрахування на соціальне страхування (38,2%) для основних робітників:
(0,05 +0,0017) * 0,382 = 0,0198 грн. (На одиницю)
0,0198 * 587340 = 11616,85 грн. p> 6. Відрахування на соц. страхування для допоміжних робітників:
(0,0313 + 0,001) * 0,382 = 0,0124 грн.
0,0124 * 587340 = 7273,06 грн. (На одиницю)
7. Загальновиробничі витрати на весь обсяг дорівнюють 91171,52 грн., а по напою "Віні Пух":
91171,52: 1137240 = 0,0802 грн. (На одиницю)
0,0802 * 587340 = 47086,53 грн. (На об'єм). p> 8. Загальногосподарські витрати складають:
79536,44: 1137240 = 0,0699 грн. (На одиницю)
0,0699 * 587340 = 41077,46 грн. ...