Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Методологія вивчення теми "Ознаки рівності трикутників"

Реферат Методологія вивчення теми "Ознаки рівності трикутників"





У 1 З 2 , рівний трикутнику АВС, у якого вершина З 2 лежить в одній напівплощині з вершиною З 1 щодо прямої А 1 У 1 . Припустимо, що вершина З 1 не лежить ні на промені А 1 З 1 , ні на промені В 1 З 1 . Нехай К - середина відрізка З 1 З 2 . Трикутники А 1 З 1 З 2 і В 1 З 1 З 2 - Рівнобедрені із загальним підставою З 1 З 2 . По теоремі 5 їх медіани А 1 К і В 1 К є висотами. Значить, прямі А 1 До і В 1 До перпендикулярні прямий З 1 З 2 . Але це неможливо, так як через точку прямої можна провести тільки одну перпендикулярну їй пряму. Ми прийшли до протиріччя. Значить, вершина З 2 лежить або на промені А 1 З 1 , або на промені В 1 З 1 . У першому випадку точка З 2 збігається з З 1 , оскільки А 1 З 1 = АС. А це означає, що трикутник АВС дорівнює трикутнику А 1 У 1 З 1 . Точно так само приходимо до висновку про рівність трикутників в другому випадку. Теорема доведена. br/>

II . Методика вивчення теми В«Ознаки рівності трикутниківВ»

УРОК 1

Тема уроку : В«Трикутник. Види трикутників В»

Цілі уроку:

розвинути уявлення про багатокутнику; вивести поняття трикутника і його елементів, познайомитися з класифікацією трикутників по сторонах і кутах;

З досвіду практичної діяльності отримати висновок про суму кутів трикутника.

Обладнання : слайди для кодоскопа; моделі трикутників різних видів; моделі тетраедра; друковані картки.

Хід уроку

I. Урок починається з розмови вчителя.

В· Серед безлічі різних фігур на площині виділяється велике сімейство багатокутників. Слово В«багатокутникВ» вказує на те, що у всіх фігур з цього сімейства В«багато кутівВ». Для визначення багатокутника важливо вказати, що ця фігура обмежена замкнутою ламаною лінією, ланки якої не перетинають один одного. p> В· Яка з фігур, зображених на малюнку 1, є багатокутником? p align=center>
Рис. 1

Чим відрізняються багатокутники 2 і 3 на малюнку 1? Яким найменшим числом можна замінити В«багатоВ» в слові В«БагатокутникВ»? [Числом 3.]

Значить, найпростішим багатокутником є ​​трикутник. Знайомий всім нам з дитинства трикутник таїть у собі чимало цікавого і загадкового.

II. На екрані зображений трикутник ABC (рис. 2). (Вводяться назви основних його елементів і ро...


Назад | сторінка 4 з 14 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Трикутники. Ознаки рівності трикутників
  • Реферат на тему: Програмування грі "трикутник"
  • Реферат на тему: Методологія вивчення теми "Ознаки паралельності прямих"
  • Реферат на тему: Космічні промені
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку. Урок-свято