Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Отчеты по практике » Психолого-педагогічний аналіз мікроклімату шкільного класу

Реферат Психолого-педагогічний аналіз мікроклімату шкільного класу





нні обговорити з учнямі. Смороду повінні буті чіткімі и зрозумілімі для учнів. Мают буті пропісані наказания та винагородой за їх Порушення та Дотримання.

v Даті дітям змогу Оформити свой клас: Дозволіті дітям самим Оформити свой клас. Прікрасіті его малюнками та виробами ручної роботи.

v Більше годині для неформального спілкування: Вчитель винен Проводити более прогулянок, походів. Це поможет учням зблізітісь та Дізнатись краще одне одного.

v создать атмосферу поваги: ??

Віробіті в класі норми поведінкі та поваги одне до одного. Для цього нужно підключіті до роботи лідерів класу.

v Зробити годину творчості:

вібрато місце і Час проведення кожні 2 тижні години творчості. Діти будут Виконувати Малюнок, мініатюру, играть якійсь роли - головне разом.


. Схема психолого-педагогічного АНАЛІЗУ виховного заходу


Загальні Відомості:

Клас - 7 А;

Дата - 21. 05. 2014 р.;

Місце проведення - Аудиторія класу;

Кількість учасников - 17;

Тема виховного заходу - Що таке дружба? raquo ;;

Форма проведення виховного заходу - виховна година;

Мета: Візначіті наскількі дружній учнівській колектив. Донести до учнів важлівість и Цінність дружби. Згуртуваті учнівській колектив помощью різніх вправо та Завдання. У ході заходу провести троянд яснення Поняття дружби.

Хід заходу

Діти діляться на мікрогрупі по 5-7 чоловік. Одна з мікрогруп буде допомагаті псіхологові - діагності.

Психолог. Наша Зустріч сегодня - Незвичайна. На цьом занятті наш клас стані нехай скромний, но напрочуд Зручне и Затишне кафе. Ві зі звічайнісінькіх школярів превратилась не просто на его постійніх відвідувачів, добрих и вірніх друзів, а разом зі мною будете его справжнімі господарямі. Аджея КОЖЕН Із нас є господарем ВЛАСНА думок и має право на їх вільне вісловлювання. Які прекрасні, доброзічліві Господарі ми радо вітаємо Шановне гостей, Які переступили поріг нашого кафе, а значити - стали учасниками розмови в колі друзів.

завітали ми сюди, щоб дива трішки Ближче, ріднішімі, зрозуміті собі й других, Побачити собі очима своих товаришів, помочь одна одному змінітісь, Відверто поговоріті про ті проблеми, Які нас хвилюють найбільше, сделать все можливе, щоб їх вірішіті.

З давніх-давен люди, вдівляючісь в лица одна одного, намагаліся збагнуті настрій, намірі, характер людини.

Альо Сменить власний стан, настрій, емоції можна в тому разі, если поглянуті на собі збоку. Мені б очень хотілось, щоб шкірного разу, коли ві будете збіратіся разом, настрій у вас БУВ чудовий. Я хочу Запропонувати цікавий способ розшифрування ваших емоційніх станів, так звань емоційній термометр raquo ;. Таким чином ми матімемо уявлення про температуру в нашому кафе и Спробуємо візначіті заподій, Які вплівають на ее зміну. Запрошую діагностів мені помочь.

Діагності. Коженая має вібрато таку Позначку на емоційному термометрі, яка найбільше відповідає емоційному стану на Данії момент. Діагності вімірюють температуру за шкірних столиком.

Результати діагностування переконують у тому, что не все так погано в нашому домі, альо є певні проблеми. Аджея если хоч одному з членів нашого колективу погано, значить не все у нас гаразд.

А наше Завдання Полягає в тому, щоб підсумуваті сказань практиками, назвавши Чотири найголовнішіх проблеми, без розв язання якіх нельзя Сформувати Справжній колектив: агресівність у ставленні одне до одного, непрівітність, жадібність, образліве ставленого до дівчат , що не згуртованість, недісціплінованість ОКРЕМЕ учнів.

Ділова гра Діамант

Школярам Пропонується намалюваті діамант (ромб, розділеній на Чотири клітінкі) i розмістіті названі проблеми в порядку зростання їхньої значімості:

· найважлівіша проблема;

· Важливі проблеми;

· Менш Важлива проблема.

Разом діти створюють Спільний діамант raquo ;, віділівші найактуальнішу проблему.

Психолог. Таким чином, среди причин переживань на Першому місці - конфлікти з товаришами, Які відбуваються від невміння домовитий, стріматі собі. У наших силах превратить наш проблемних діамант на коштовно камінь. Подумайте, чи часто КОЖЕН Із вас помічає тихий, хто поруч? Розуміє їхні біди и радощі? Подає руку допомоги? Не так легко досягті того, щоб допомога й увага до других людей були НЕ на...


Назад | сторінка 4 з 8 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Сценарій виховного заходу: "У дружбі наша сила"
  • Реферат на тему: Чотири швидкості вдалого заходу: інтрига, включення, емоції, комунікація
  • Реферат на тему: Сучасний підприємець: досвід Заходу і наші проблеми
  • Реферат на тему: Розробка і проведення уроку теоретичного навчання і позакласного заходу
  • Реферат на тему: Екологічне виховання учнів (на прікладі одного з розділів шкільного курсу б ...