Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Формування універсальних навчальних дій у дітей старшого дошкільного віку як передумова їх подальшого успішного систематичного навчання

Реферат Формування універсальних навчальних дій у дітей старшого дошкільного віку як передумова їх подальшого успішного систематичного навчання





, походіть, як старий, як маленька дитина, як клоун в цирку, як кошеня, як лев, як ведмідь.

Фея прощається з дітьми до нової зустрічі.

ЗАНЯТТЯ № 6

Мета: навчити дітей вмінню висловлювати свій настрій і відчувати емоційний стан іншої.

Матеріали та обладнання: ілюстрації-зображення людей з різним виразом обличчя (смутку, радості, страху, подиву); піктограми - схематичне зображення особи з виразом смутку, радості, страху, подиву; аудіокасета із записом музики; роздатковий матеріал: аркуші паперу і фарби.

Методи і прийоми: гра, спрямована на створення сприятливого мікроклімату; слухання музики; малювання піктограм; гра, спрямована на рухове розкріпачення.

Хід заняття

Вихователь пропонує дітям гру В«Пішли листаВ».

Мета: виховувати гуманні відносини один до одного.

Вибирається ведучий. Діти стають в коло і беруться за руки. Ведучий стає в центр кола. Він каже (наприклад): В«Я посилаю лист від Сергійка до ЛєниВ». Дитина починає передавати В«листВ». Він потискує руку своєму сусідові справа або зліва, той потискує руку наступного і так далі. Листоноша повинен В«перехопитиВ» лист. p align="justify"> З'являється Фея. Вона вітається з дітьми. p align="justify"> Фея:

Я сьогодні запрошую вас у подорож по чарівним країнам з незвичайними назвами. Назва країни відповідає настрою тих людей, які живуть в них. (Показує ілюстрації, в яких зображені люди з різним виразом обличчя: подиву, страху, гніву, печалі, радості.) Для цього мені потрібно змахнути чарівною паличкою. p align="justify"> Ось ми з вами потрапили в першу країну. Ви чуєте, тут звучить мелодія. (Запис музики таємничого характеру.) p align="justify"> Діти, який характер у музики? (Таінственний.) Здається, що зараз щось станеться, і ми з вами здивуємося. Як ви думаєте, які люди тут живуть? Який вираз обличчя у них? (Удівленія.) Підійдіть до мене і виберіть ілюстрацію, на якій зображена людина з цим настроєм. А тепер спробуйте це настрій зобразити. Який вираз очей, рота, брів при цьому? (Показує піктограму.) p align="justify"> Правильно, хлопці, коли ми дивуємося, то брови у нас підняті, рот відкритий, очі широко розкриті.

Діти, що вас здивувало зовсім недавно? Чого дивуються ваші батьки? p align="justify"> Так як же називається ця країна? (Удівленіе.)

Зараз ми з вами потрапимо в іншу країну. Послухайте, яка музика звучить тут. Назвіть її характер. (Весела, життєрадісна, світла, святкова.) З яким настроєм живуть тут люди? (З настроєм радості.) Виберіть ілюстрацію, на якій зображена людина з цим настроєм. Спробуйте зобразити, як люди радіють. (Показує піктограму.) Куточки рота підняті, очі трошки примружені. Як ви думаєте, які квіти в цій країні ростуть, які тварини мешкають (відпо...


Назад | сторінка 42 з 60 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Навчання сприйняттю музики дітей дошкільного віку
  • Реферат на тему: Роль сім'ї у виникненні страху у дітей старшого дошкільного віку
  • Реферат на тему: Слухання музики в дитячому садку як основний шлях розвитку емоційної чуйнос ...
  • Реферат на тему: Вплив транс-музики на самопочуття, активність і настрій людини
  • Реферат на тему: Розвиток класифікаційних здібностей дітей старшого дошкільного віку в розді ...