Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Нетрадиційні форми уроку як один із способів підвищення ефективності навчання та інтересу до іноземної мови

Реферат Нетрадиційні форми уроку як один із способів підвищення ефективності навчання та інтересу до іноземної мови





am very much. What is his name?

Ps: Jonathan Beam.

T: Who can recite this rhyme? Please, do it.

Учні читають напам'ять цей вірш англійською мовою.

Jonathan Beam likes ice-creamhe is in bed today.doesn t eat, doesn t drink, doesn t want to play.

Потім проводиться конкурс перекладів цього вірша на російську мову у віршованій формі. Деякі з перекладів наводяться нижче.


Женя Корнішіна Джонатан Бім любив морозиво, Їв його щодня. Але тепер його горло заморожено. Він лежить на ліжку як тінь. Не хочеться їсти, не хочеться пити. Не хочеться з одним грати виходіть.Артур Муха Жив хлопчик на ім'я Джонатан Бім, Він морозиво дуже любив. Тринадцять морожених з'їв він підряд, А вранці він немов вогнем охоплений. Болить голова і голосу немає - Не може грати і піти на обід. Лежить і мовчить, не п'є нічого. Ось солодка пристрасть довела до чого! Сережа Ветлугін Лежить у ліжку Саша Петров. Не їсть і не п'є - Він не здоровий. Не хоче грати він, любитель морозива. Краще б Саша з'їв пірожное.Діна Нігматулліна Джонатан Бім сьогодні захворів, Він морозива багато з'їв. Він не хоче пити, він не хоче їсти, І не може навіть з ліжка слезть.Аліна Бікмулліна Любить морозиво Джонатан Бім. Сьогодні в ліжку він тільки один. Не п'є і не їсть, не грає з друзями. Не їжте багато морозива, а то буде таке ж з вами! Юля Долганова Хлопчик Данило морозиво любив. Одного разу його переїв і раптово захворів. Лежить наш Данило в ліжку, його оченята посмутніли. Він не їсть і не п'є, Тільки маму все кличе. Він забув свої іграшки, Втратив до них інтерес. П'є він день і ніч пігулки І не ходить у гості до Юлі.

Хлопці представляють свої малюнки і плакати до перекладів.

Гості, присутні на уроці, оцінюють кожний переказ і нагороджують учасників конкурсу грамотами в номінаціях (зразок грамоти дивіться в Додатку 5 lt; # justify gt; 1. Collie J., Double Take 2.- Oxford University Press, 1997.

2. Davies P. A., Graham C., Zabadoo! 1.- Oxford Press University, 2002.

. Downie M., Your Turn 1.- Richmond Publishing, 2002.

4. Верещагіна І.М., Притикіна Т.А., English 3.-Просвещение, 1994.

. Верещагіна І.М., Притикіна Т.А., On We Go.-Просвещение, 2001.

. Філіппов В.Н.- Hello, Friends, 1993.



Додаток М


Дата:

Клас:

Предмет: англійську мову

Тема: Fairy-tale « Three bears » (Verbs Tenses)

Мета:

1) розвиває: розвиток психічних процесів, пов'язаних з речемислітельной діяльністю (уваги, пам'яті);

) виховна: виховання дбайливого ставлення до навколишнього світу;

) пізнавальна: формування знань про живу іншомовній культурі; перевірка пройденого матеріалу по граматичної темі.

Objectives:

· to activate all pupils for work

· to revise their knowledge

· to train in working with the cards

· to develop speaking, writing, listening skills

· to develop spontaneous speech by giving speaking exercises

· answering the questions

· to respond to the pupils as individual

· to promote interpersonal relationship

· to support an interest to the English lesson

· to enrich pupils outlook about the world

Visual aids:

Pictures, cards, multimedia complex.

Обладнання: ТСО, дидактичний матеріал.

Як приклад наводиться варіант роботи з мультфільмом Fairy-tale «Three bears», і піснею «Song about Three bears.»


Хід уроку


ЕтапиСодержаніеI. ОргмоментСегодня у нас незвичайний урок, а відео-урок. Чи всі люблять дивитися мультфільми? А слухати пісні і дивитися кліпи? А які фільми або мультфільми ви любите дивитися? Чому? II. Підготовча работа.Учащімся повідомляється назва мультфільму і пропонується здогадатися про його зміст. Діти висловлюють свої припущення. Потім вводиться нова лексика, яка необхідна для розуміння мультфільму і призначена для активного володіння. На початку дається установка на увагу (вчитель повідомляє про граматичної темі уроку). сьогодні на уроці ви повинні не тільки пер...


Назад | сторінка 47 з 49 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку як засіб підвищення мотивації до іноземної мови
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку. Урок-свято
  • Реферат на тему: Практика складання оповідання переведення його на англійську мову
  • Реферат на тему: Основні школи ушу. Техніка рухів, що лежить в основі шкіл
  • Реферат на тему: Технологія виготовлення морозива, його види та властивості