gn="justify">. Лист: наявність і характер специфічних помилок (змішання і заміна приголосних букв, аграматизми і т.д.) у письмових роботах учнів - диктантах, викладах, творах, виконуваних ними при первинному обстеженні та на заняттях у логопедическом пункті (письмові роботи додаються до мовної карті ).
. Читання: рівень оволодіння технікою читання (побуквенное, складовий, словами); помилки при читанні; розуміння прочитаного.
. Прояв заїкання: а) передбачувана причина; вираженість заіканія; ситуації, що збільшують його прояв (відповіді біля дошки); б) сформованість мовних засобів (вимова, словник, граматичний лад); в) особливості загального і мовного поведінки (організованість, товариськість, замкнутість, імпульсивність); г) адаптація до умов спілкування.
. Коротка характеристика дитини за даними психолога і вчителя (організованість, самостійність, стійкість уваги, працездатність, спостережливість, ставлення до наявного порушення мови).
. Висновок учителя-логопеда.
. Результати виправлення мови (відзначається в карті до моменту відрахування студента з логопедичного пункту).
19. Програми
Результат обстеження занесений в мовну карту. Логопедическое висновок в переглянутих мовних картах відповідає мовному порушенню. Мовні карти знаходяться в окремих файлах на кожну дитину і зберігаються 75 років.
5. Конспект фронтального логопедичного заняття, проведеного студенткою на логопункте ЗОШ № 2
Дата проведення: 19 квітня 2013
Тема: звукобуквенного аналіз.
Цілі :
. Закріпити у дітей поняття про звукобуквенном складі слова.
. Формувати вміння ділити слова на склади; де6лать звуковий і складової аналіз.
. Уточнити уявлення учнів про звуки, буквах, розподілу їх на голосні і приголосні.
. Активізація словника.
. Розвиток фонематичного слуху.
. Розвиток логічного мислення.
Обладнання: магнітна дошка, магнітна абетка, каси букв, складальне полотно, картинка із зображенням машини, предметні картинки із зображенням їжака, ведмедя, лелеки, зайця, барана, слона, рукавиць, їжаків, трамвая, вікна, прапорців, огірків, троянд; плакат зі словом «флот», індивідуальні картки зі словами хлів, щілину, полк, вовк, стовп, коса, зубр, зображення автомобіля, карта з картинками.
Мовний матеріал: слова, словосполучення, пропозиції, розповідь.
План заняття:
1. Організаційний момент.
2. Основна частина
. Физкультминутка
. Підсумок заняття.
Хід заняття
. Організаційний момент.
- На занятті наші очі уважно дивляться на все (бачать), наші вуха уважно слухають і все чують, голова добре ... (думає).
Подивіться на картинку, знайдіть предмет, зображений на картинці, яка знаходиться в 3-му ряду зверху, 4-ий ліворуч.
Машина.