авкою. 2. Ви приходите в банк, щоб обміняти рублі на долари. Поцікавтеся обмінним курсом. Службовець банку радить Вам придбати пластикову карту Visa Electron номіналом 500 ілі1000 доларів. III. Заключна частьЕтап 10. Підведення підсумків уроку Мета: Cовершенствование навичок усного мовлення Прийоми: фронтальна беседаT: Friends, our lesson has come to an end. I m happy to say we ve done a good bit of work during the lesson. The winner is _______ Good job! Let s sum up.- What activity was the most interesting?- What did you learn today? What can you do now?- Which useful words and phrases have you learned? Do you have any questions? Етап 11. Інформація про домашнє завдання, інструкція про його виполненііT: For the next time you are to write an essay about differences of banking system of America and England. And be ready with the words and word-combinations on the theme Advertising.
4. Оціночний лист
№ п/пВіди работиНазваніе банку 1Пословіци 2Презентація банківської системи 3Заданія по презентації 4Аудірованіе (реклама) 5Рекламние буклети 6Презентація банку 7Заданія по презентації 8Упражненія по документації 9Речевая ситуація Підсумок
Вища оцінка по кожному виду роботи 5 балів.
. План-конспект залікового заняття
Урок № _______ Група _______ Дата _______
Тема уроку: Advertising
Цілі: реалізувати практично (втілити) уявлення про мову як засіб комунікації в суспільстві, повсякденної та ділового життя, застосування англійської мови в бізнесі і складанні реклами, рекламуванні товарів і послуг, необхідних у маркетинговій діяльності; показати єдність і різноманіття світу: взаємозв'язок і взаємозалежність різних наук і знань.
Завдання:
Практична:
використовувати знання та вміння англійської мови для створення спеціальних (професійного характеру) проектів і пред'явлення спеціальних знань з англійської мови;
ознайомити зі спеціальною термінологією, практикувати використання її в мові;
практикувати учнів у створенні власної реклами.
Освітня:
узагальнити і систематизувати знання з суспільствознавства, ділової англійської:
розвивати творчий потенціал студента: вчити аналізувати, порівнювати, узагальнювати, робити висновок, знаходити нестандартне рішення проблеми.
Розвиваюча:
розвивати соціокультурну компетенцію: створення та зразки реклами в англомовних країнах;
розвивати компенсаторну компетенцію: тренувати учнів виходити з положення в умовах дефіциту мовних засобів, особливо, професійної лексики, в отриманні та передачі специфічної інформації професійної спрямованості;
розвивати вміння відбирати і використовувати ілюстративний матеріал для вирішення конкретної ділової завдання, зокрема, складанні власної реклами;
розвивати мовну і мовну компетенції: тренувати учнів у аудіюванні, читанні текстів професійної спрямованості, усного мовлення, тренувати в підготовці, створенні та обговоренні рекламних проектів у навчальних цілях;
розвивати навчально-пізнавальну компетенцію: узагальнити і повторити комплекс теоретичних питань по темі.
Виховна:
показати практичну значимість володіння іноземною мовою у повсякденному житті та професійній діяльності;
формувати уявлення про «здоровий спосіб життя» в різних сферах діяльності людини, зокрема, сфері харчування.
Тип заняття: комбінований
Форма проведення: бесіда, практикум
Обладнання: робочі зошити, дидактичний матеріал, мультимедійний проектор, ноутбук, мультимедійна презентація.
Схематичний план уроку
I. Організаційна частина
. Привітання. Цілепокладання 3 хв.
. Мовна розминка 5 хв .. Основна частина
. Ознайомлення з теорією питання: рекламування та реклама 7 хв.
. Аудіювання монологічного тексту 13 хв.
. Визначення товару для рекламування 5 хв.
. Робота з текстом 10 хв.
. Перегляд та аналіз реклами прод...