Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Формування гармонійного розвитку школяра

Реферат Формування гармонійного розвитку школяра





ї ДІЯЛЬНОСТІ, розвиток творчих здібностей и уявлення, розвиток зацікавленості до навколишнього світу й его пізнанню.

На уроках доцільно створюваті ситуации Подивил, питання, припущені, передбачення, Які стають основою для з'явився мотиву одержании знань; використовуват ігри, логічні задачі ї творчі Завдання. Уроки «НАВКОЛИШНЬОГО світу» мают чітку структуру, Дещо в Якій вчитель может змінюваті, проти слід враховуваті, что Зміни НЕ повінні буті суттєвімі, Аджея це может прізвесті до Порушення цілісності уроку.

педагогічний гармонійній учень навчальний

Список використаної літератури


1.Бертін А. возможности розвитку. МНПО «Життя» 2012,

2.Вішневській О. Сучасне українське виховання: Педагогічні нариси.- Львів, 2006.

3.Державна національна програма Освіта ( Україна XXI століття ).- К., 1994..

4.Клімчук Н.С. Матриці уроків за діяльнісною технологією.- Суми: ТОВ НВП «паросток А.В.Т.», 2010.

5.Концепція безперервної системи національного виховання.- К., 1994.

6.Кравець В.П. Зарубіжна школа І педагогіка XX століття.- Тернопіль, 2006.

7.Кузнецова Л.Ю. Актівізація пізнавальної актівності на уроках «НАВКОЛИШНЬОГО світу» у початкових класах//Початкова освіта.- 2011. - №21.

.Обухова Л.Ф. Дитяча психологія: Теорії, факти, проблеми.-К. 2 006.

9.Омеляненко В.Л.- Навчання як провідний Чинник інтелектуального розвитку особистості.- К .: Гала, 2012р.

10.Програмі для початкової школи. 1-4 класи. Навколишній світ.- Суми: ТОВ НВП «Росток А.В.Т.», 2010.

11.Пушкарьова Т.О. Навколишній світ: підручник для 1 класу.- Суми: ТОВ НВП «Росток А.В.Т.», 2 014

12.Стельмаховіч М.Г. Теорія і практика українського національного виховання.- Івано-Франківськ, 2006.

13.Суботскій Е.В.Дітіна відкріває світ.-К, +2001.

14.Ушінській К.Д. Людина як предмет виховання. Вибр. пед. твори: У 2-х т. - К" 1983. - Т. 1.

.Фіцула М.М. Педагогіка.- К .: Вища школа, 2000.


Дадаток 1


Конспект уроку з «НАВКОЛИШНЬОГО світу» (1-2 клас)

Вісь дім скляний стоит в кімнаті. У нім мешкають жителі хвостаті. Акваріум

Мета:

Навчальні

показати Взаємозв'язок живих и неживої компонентів у акваріумі;

Розглянуто Можливі помилки починаючих акваріуміста;

навчіті доглядаті за акваріумом;

вчитува ставити мету, здобуваті знання, розуміті, оцінюваті и зіставляті свою точку зору з думкою других, Проводити Самоаналіз и самооцінку Розвиваючі

розвіваті вміння порівнюваті, аналізуваті, делать Висновки, вміння спостерігаті, Бачити проблему Віховують

виховувати екологічну культуру молодших школярів, почуття Дбайливий ставлені до навколішньої природи, Турбота про тварин


Хід уроку І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент. Емоційній настрій - Привітання ІІ. Актуалізація опорних знань. Фіксація ускладнене у пробній Дії. 1. Підсумок СПОСТЕРЕЖЕНЬ про погоду. Народні прикмети - Який сегодня день?- Який місяць? Що цікавого помітілі по дорозі до школи?- Які Зміни у природі відбуліся з Настанов осені?- Які народні прикмети пов язані з ЦІМ днем, місяцем?- (У народному календарі 24 жовтня - день апостола Пилипа. За СПОСТЕРЕЖЕННЯ предків, з 24 жовтня почінається Передзім я, Пожалуйста тріватіме до 31 жовтня. - * У жовтні в одній годіні - и Похмуро, и снег. * У жовтні ні на колесах , ні на санях. * У жовтні з сонцем розпрощався, Ближче до печі підбірайся. * Грім у Жовтні передвіщає безсніжну, коротку и м якові зиму. * Если в Жовтні лист з Берези та дуба опаде не чисто - чекай Суворов зиму. * Знати осінь в Жовтні по багнюці. * Жовтень землю покріє де листком, де сніжком. * Вересень пахне яблуком, жовтень - капустою. * У жовтні только и ягід, что горобина. 2. Перевірка д/з -Що Вивчай на попередня уроці? (Мешканців річок, озер, ставків) (Розповіді учнів) -Що цікавого дізналіся про них? 3. Проблема. Гра «Знайди зайве». - Назвіть номери риб прісніх водойм. (залішається акваріумна рибка) - Чому ця рибка лішілася? Чому НЕ может жити у природніх водоймів? ІІІ. Оголошення тими и мети уроку - Отже, на сьогоднішньому уроці дізнаємося про акваріум и его жителей ІV. Робота над темою уроку 1. Які и де ві бачили акваріуми? (Великі у океанаріум, супермаркет, вдома) - Що потрібно покласти в акваріум, щоб рибки відчувалі собі комфортно? (Показ предметів для акваріума, акваріума) - Подівіться на найменша акваріум в мире. Поспостерігайте, что нужно для создания акваріума. · Відео найменша акваріум в мире · Гра «Склади акваріум» с. 63, Завдання №1 (На дошці зображення акваріума. Здійснюється фронтальна перевірка, дублювання правильної ВІДПОВ...


Назад | сторінка 8 з 9 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Формування вміння класифікувати на уроках навколишнього світу молодших школ ...
  • Реферат на тему: Екологічне виховання молодших школярів на уроках навколишнього світу
  • Реферат на тему: Гармонізація розвитку особистості молодшого школяра в освітній моделі &Поча ...
  • Реферат на тему: Використання дидактичних ігор як засобу розвитку пізнавального інтересу на ...
  • Реферат на тему: Оборона &Будинки Павлова& у вересні-жовтні 1942 року