Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Методички » Ознайомлення з природою на заняттях з використанням демонстраційних картин і динамічних моделей

Реферат Ознайомлення з природою на заняттях з використанням демонстраційних картин і динамічних моделей





вміст болючих запасів.

Діти. Взимку можна білок побачити в міських парках, де вони звикають до людей. Вони дуже кумедні. p align="justify"> Буратіно дякує хлопцям за те, що він багато дізнався про життя диких тварин взимку, чим вони харчуються, як ховаються від ворогів.

ЛЮТИЙ

Заняття В«Як дізнатися рослина (дерево, кущ, траву)

Цілі

Узагальнити уявлення про типову морфології рослин.

Закріпити вміння розрізняти і називати частини рослин.

Формувати уявлення про потреби рослин (тепло, світло, волога, земля).

Хід заняття

З'являється Буратіно з красивою яскравою папкою, в якій лежать картинки.

. Буратіно. Зображення хочете подивитися (дістає картинку берези)? p align="justify"> Задає питання: Що це таке? Як дізналися? Що є у берези і для чого? Пересувається чи береза ​​у пошуках їжі? Що потрібно березі, для того щоб жити? Звідки беруться живі берези? Чи можна зробити живу березу? p align="justify"> Потім Буратіно дістає картинки шипшини, ромашки і задає ті самі запитання. Діти відповідають. p align="justify">. Буратіно. Я вже здогадався - рослини можна дізнатися за величиною: те, що рослина, то велике. p align="justify"> Вихователь. Якої величини береза, шипшина, ромашка? p align="justify"> Діти пояснюють, що всі вони різні за величиною. Рослини бувають великі і маленькі. p align="justify"> Буратіно. Рослина - це те, що росте в лісі. p align="justify"> Вихователь. Де ростуть береза, шипшина, ромашка? (У лісі, на лузі, в місті). Чи правильно називати рослинами тільки те, що росте в лісі? Чому ні? p align="justify"> Діти пояснюють.

Буратіно. Рослини ті, у кого листочки круглі. p align="justify"> Вихователь. Якої форми листя у рослини? (Всі різні.) p align="justify"> Буратіно. За величиною - не можна, по тому, де росте, - не можна, за формою листя - не можна. Як же дізнатися рослина? p align="justify"> Вихователь. Чим же схожі всі рослини, що є у берези, шипшини, ромашки? (Модель частин рослини.) p align="justify"> Чим же схожі рослини?

Чи переходять рослини з одного місця на інше? Чому ні? (Їм не потрібно пересуватися в пошуках їжі.) p align="justify"> Без чого не можуть рослини жити? (Діти називають потреби рослин і знаходять відповідні моделі.) p align="justify"> Звідки беруться рослини? (Модель насіння.) p align="justify"> Діти пояснюють.

Вихователь. Послухайте, як я буду розповідати про рослину, про те, що ми називаємо рослинами. У рослини є коріння, листя, стебла, квіти. Вони ростуть на одному місці, не можуть жити без тепла, світла, вологи, харчування, виростають з насіння. Так як ми будемо дізнаватися рослини? Розкажіть Буратіно. (Розповідь двох-трьох дітей.) p align="justify">. Вихователь. Тепер Буратіно, напевно, зрозумів, давайте перевіримо. p align="justify"> Буратіно показує картинки овочів і доводить, що це не рослини. Діти доводять зворотне. p align="justify"> Заняття В«Бесіда про домашніх тваринВ»

Цілі

Формувати уявлення про домашніх тварин. (Живуть поруч з людиною, приносять йому користь, людина про них піклується: годує, лікує.) p align="justify"> Розвивати розумову операцію В«узагальненняВ».

Виховувати інтерес до домашніх тварин.

Матеріал. Іл. 7, моделі ознак домашніх тварин (попередньо вирізаються з посібника), аудіо супровід - доріжка № 7. p align="justify"> Попередня робота. Читання художніх творів Л. Воронкової В«Кружка молокаВ», В«Маленький СоколикВ», розгляд ілюстрацій, знайомство з моделями ознак домашніх тварин. p align="justify"> Хід заняття

Вихователь. Хлопці, сьогодні до нас у гості прийшов наш старий друг Буратіно. p align="justify"> Буратіно. Я йду в ліс, щоб дізнатися, хто такі домашні тварини. Я хочу подивитися, де гуляють у лісі коня і корова, може бути, на болоті або близько малинників, як я. p align="justify"> Вихователь. Діти, хіба в тому місці шукає Буратіно конячку і коровушку? Хлопці, чи знайде Буратіно в лісі цих тварин? p align="justify"> Діти. Ні, Буратіно, ти помиляєшся! p align="justify"> Вихователь. Хто знає, де живуть коня і корова? Чому? p align="justify"> Діти. У селі, поруч з людиною. (Діти ставлять модель В«БудиночокВ».) p align="justify"> Звучить аудіозапис з голосами тварин ферми: мекання кози, мукання корови, іржання коня, рохкання поросяти (доріжка № 7). Діти визначають і пояснюють Буратіно, кому з тварин який голос належить. p align="justify"> Вихователь. Людина будує для коня будинок - він називається стайня, а для корови людина будує будинок - корівник. Буратіно, а ти знаєш, яку користь приносять коня і корова? p align="justify"> Вихова...


Назад | сторінка 9 з 15 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Психологічний портрет героя. Буратіно
  • Реферат на тему: Порівняльний аналіз "Піноккіо" К. Коллоді і "Золотий ключик, ...
  • Реферат на тему: Важкі діти: хто вони, причини появи
  • Реферат на тему: Теоретичний аналіз зрозуміти "діти з вадамі розвитку", "діти ...
  • Реферат на тему: Вплив атмосферних забруднень автомототранспортом на рослини берези бородавч ...