рафа 11) визначаємо втрати: 4%  
 Р=500? 0,04=20 чоловік 
 . Згідно з приміткою до пріл.15, структура втрат робітників і службовців на об'єкті буде: 
  зі смертельним результатом - 20? 0,35=7 чоловік; 
  середнього і важкого ступеня - 20? 0,4=8 чоловік; 
  легкого ступеня - 20? 0,25=5 чоловік. 
  Відповідь: Г=0,47 км, Ш=0,38 км, S=0,06 км 2, Т=22часа, Втрати - 20 осіб з них: зі смертельним результатом - 7чел., середнього і важкого ступеня - 8 чол., легкого ступеня - 5чол. 
   Завдання 6 
   Розрахунок стійкості всіх будівель (виробничих, житлових і адміністративних) до впливу різкого підвищення тиску (ударної хвилі). 
  Вихідні дані 
 . Тип будівлі - виробниче. 
 . Конструктивна схема - каркасне. 
 . Вид матеріалу - залізобетон <0,03 
 . Облік сейсмічності - так 
 . Висота будівлі (м) - 12м 
 . Вантажопідйомність кранів (т) - 10т 
 . Ступінь прорізу (%) - 8% 
  Рішення 
  Розрахункова формула 
  ? Р=0,14 * К П * К i 
   де,? Р - величина надлишкового тиску при значних КП, відповідних настанню повних До П=1, сильних До П=0,87, середніх До П=0,56 і слабких До П=0,35 руйнувань. 
   До i=К К * К М * К С * К В * К КР * К ПР, 
				
				
				
				
			   де К К - коефіцієнт, що враховує тип конструкції До До=2; К М - коефіцієнт, що враховує вид матеріалу К М=2; К С - коефіцієнт, що враховує виконання протисейсмічних заходів К С=1,5; До В - коефіцієнт, що враховує висоту будівлі. 
   К В=Hзд - 2 / (3 * (1 +0,43 * (Hзд - 5)))=12-2 / (3 * (1 +0,43 * (12 -5)))=0,83 
   де, Н зд - висота будівлі=12 м. 
  До КР - коефіцієнт, що враховує вплив на стійкість змонтованого на об'єкті кранового обладнання 
   До КР=1 +4,65 * 10 - 3 Q=1 +4,65 * 10 - 3 * 10=1,0465, 
   де Q - вантажопідйомність крана в т. 
  До ПР - коефіцієнт прорізу до 10%. До ПР=1. 
  Визначаємо До i - для повних, сильних і середніх руйнувань 
  До i=2 * 2 * 1,5 * 0,83 * 1,0465 * 1=5,21 
  Визначаємо До i - для слабких руйнувань 
  До i=2 * 2 * 1,5 * 0,83 * 1,0465=5,21 
  Визначаємо? Р ф для повних руйнувань 
 ? Р ф=0,14 * 1 * 5,21=0,73 кгс / см 2 
  Визначаємо? Р ф для сильних руйнувань 
 ? Р ф=0,14 * 0,87 * 5,21=0,63 кгс / см 2 
  Визначаємо? Р для середніх руйнувань 
 ? Р ф=0,14 * 0,56 * 5,21=0,41 кгс / см 2 
  Визначаємо? Р для слабких руйнувань 
 ? Р ф=0,14 * 0,35 * 5,21=0,26 кгс / см 2 
  Відповідь:? Р п=0,73 кгс / см 2; ? Р сил=0,63 кгс / см 2; ? Р ср=0,41 кгс / см 2; ? Р сл=0,26 кгс / см 2; 
   Завдання 7 
   Визначення режи...