ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
Урок № __ 5-6____ Клас __ 10_____дата _16.04.2013__
Тема уроку: Money
Підтема: Arguing your case
Мета: вдосконалення навичок діалогічного і монологічного мовлення і навичок сприйняття іноземної мови на слух; навчання правильному аргументування своєї думки.
Завдання:
· Практичні:
1) Вміння наводити докази на чиюсь користь / проти чого-небудь
) Закріплення отриманих знань за новою темою за допомогою виконання вправ
) Систематизування і закріплення знань лексичного і фактичного матеріалу з даної теми
) Закріплення граматичних навичок за темами: а) Conditional 3, б) конструкції
have smth done
· Навчальні:
1) Навчання вживання конструкцій I d rather; we d be better off
) Навчання новим лексичним одиницям і вживання їх у мовленні
) Навчання різним видам вираження пропозиції (ради) та аргументації
· Розвиваючі:
1) Розвиток навичок діалогічного і монологічного мовлення
) Розвиток навичок аудіювання, мовного припущення і реакції учнів
) Розвиток вміння висловлювати свою точку зору і формувати висновок
· Виховують:
1) Виховання бажання спілкування англійською мовою
) Виховання толерантного ставлення один до одного
) Розширення кругозору учнів та пізнавальної активності
Тип уроку: комбінований
Обладнання: дошка, крейда, підручник (SB, WB), аудіо-програвач, роздатковий матеріал (вправи)
Схематичний план уроку. Організаційна частина.
) Привітання 2 хв.
) Целеполагание 2 хв.
II. Актуалізація опорних знань
) Мовна зарядка 5 хв.
) Перевірка виконання домашнього завдання 7 мін.I. Основна частина
) Розвиток навичок аудіювання 10 хв.
) Пояснення нового матеріалу і його закріплення 18 хв.
) Розвиток діалогічного мовлення 7 хв.
) Повторення і розширення лексичного мінімуму по темі 20 хв.
) Закріплення знань за темами Conditionals і конструкції have smth done 15 хв.
IV. Заключна частина
) Підведення підсумків уроку 2 хв.
) Інформація про домашнє завдання, інструкція про його виконання 2 хв.
Хід уроку
. Організаційна частина.
) Привітання
Т: Good morning, dear friends!
P: Good morning, teacher!
T: I am glad to see you.: We are glad to see you, too.: Are you ready for the lesson?: Yes, we are. We are ready for the lesson.: Sit down, please. What day is it today?: Today is:...