Муніципальне загальноосвітній заклад середня
загальноосвітня школа № 2 ст. Новопокровської Новопокровського району Краснодарського краю.
Відкритий урок математики
по темі Порівняння десяткових дробів
( 5 клас)
Роботу виконала:
Поздеева Ольга Дмитрівна
Вчитель фізики, математики
ст. Новопокровська - 2014р.
Урок математики в 5 класі
Тема: Порівняння десяткових дробів .
Тип уроку - урок узагальнення і корекції знань.
Цілі уроку:
? навчальні - удосконалювати навичку порівняння десяткових дробів; повторити і закріпити вивчений матеріал з даної теми в процесі вирішення завдань;
? розвиваючі - розвивати увагу, зорову пам'ять, логічне мислення, інтуїцію, вміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки на межпредметной основі, математичну мову, кмітливість, уміння САМОПРОВЕРЯЕМОГО і аналізувати свої помилки.
? виховні - виховувати дисциплінованість, любов до батьківщини, високу працездатність і організованість, уміння проводити оцінку і самооцінку знань і умінь, повагу один до одного, усвідомлені мотиви навчання і позитивне ставлення до знань.
Час реалізації заняття - 40 хвилин
Устаткування і матеріали для уроку : проектор, екран, презентація, роздатковий матеріал.
Структура уроку:
№ n/nСтруктурние елементиВременная № слайда1Організаціонний момент1 - 3 мін№ 1 - № 32 Повідомлення теми уроку, постановка цілей уроку. 1 мін3Устний счет10 мін4Графіческій діктант10 мін5Работа по темі урока5 мін6Фізкультмінутка1 мін7Тест на закрепленіе10 мін8Подведеніе підсумків урока1 мін9Домашнее заданіе1 мін10Рефлексія1 хв ??
Доцільність використання презентації на занятті продиктована наступними чинниками:
. інтенсифікацією навчально-виховного процесу:
· поліпшенням наочності досліджуваного матеріалу,
· збільшенням кількості запропонованої інформації,
· зменшенням часу подачі матеріалу;
2. підвищенням ефективності засвоєння навчального матеріалу за рахунок фронтальній і самостійної діяльності учнів.
Хід уроку
I. Організаційний момент (Слайди 1,2,3). (3 хв.)
Перевіряється готовність до уроку. Учитель дізнається, чи всі впоралися з домашнім завданням, якщо виникли труднощі з яким або номером, то розбирається рішення даного номера. Збираються зошити з домашнім завданням.
II. Повідомлення теми уроку, постановка цілей уроку.
Вступне слово вчителя:
Яке грандіозна подія відбувається в нашій країні в даний момент? ( Зимова Олімпіада в Сочі).
Всі ми дуже вболіваємо за наших спортсменів, і бажаємо їм багато перемог і медалей. Напевно, кожен з нас хотів би стати чемпіоном і опинитися на олімпі, а для цього потрібно бути активним, наполегливим, працьовитим, і твердо слідувати до наміченої мети. Думаю у вас все ще попереду. Але чемпіоном можна стати не тільки в спорті, давайте сьогодні позмагаємося у вирішенні завдань з математики. За кожне правильно виконане завдання, учень буде отримувати зірку, у кого до кінця уроку буде найбільше зірок, той отримає золоту медаль і оцінку 5 raquo ;, хто заробить срібну медаль - оцінку 4 raquo ;, ну а бронзову - 3 raquo ; Отже, тема сьогоднішнього уроку: Порівняння десяткових дробів .
Цілі:
удосконалювати навичку порівняння десяткових дробів;
повторити і закріпити вивчений матеріал з даної теми в процесі вирішення завдань;
розвивати увагу, зорову пам'ять, логічне мислення, інтуїцію
виховувати дисциплінованість, любов до батьківщини, високу працездатність і організованість, уміння проводити оцінку і самооцінку знань і умінь, повагу один до одного.
III. Усний рахунок
Щ...