отримання техніки безпеки, для проведення уроку педагог використовує: дошку, теоретичний матеріал.
З початку уроку у студентів був присутній позитивний настрій на навчальний лад. Педагог постійно взаємодіяв зі студентами намагався вести урок у формі бесіди. Педагог враховує індивідуальні особливості учнів, так як він готовий пояснювати окремому учню, незрозумілий йому питання, до повного розуміння. Не присутній негатив, урок проходить у дружній і приємній атмосфері. p align="justify"> Навчальний процес: Готовність учнів до пари, в ході уроку фіксується вміння викласти даний матеріал на практиці, Річ педагога (правильна, точна, виразна, логічна), Виклад матеріалу (доступність, логічна зв'язність), Учні можуть відповісти на питання по даній темі, Викладач ефективно розраховує час на всю пару.
Аналіз уроку № 5.
Дата 13.01.2012
Жданова Оксана Олександрівна
ПО ПР
ПЗ і ТВР
Мета: навчиться вирішувати і складати завдання з фарбування волосся.
Завдання:
Навчиться грамотно складати завдання з фарбування волосся
Навчиться використавши всі правила фарбування волосся вирішувати завдання будь-якої складності
Хід уроку:
№ п/пЕтапи уроку, витрати по временіДеятельность учітеляДеятельность учащіхсяМетоди обученія1.Організаціонний моментПедагог повідомляє тему уроку, цілі і завдання налаштовує на робочий ладСтуденти вислуховують задають вопросиБеседа2.Проверка домашнього завдання, повторення пройденногоОтработка старих уменійСтуденти показують свої знаніяУпражненіе3. Повідомлення нового матеріалаПедагог пояснює, як правильно складати і вирішувати завдання з фарбування волосКонспектірованіе теми, засвоєння матеріалу, питання за новою темеЛекція, після активне обсужденіе4.Работа по темі, закріплення темиПедагог пропонує скласти, а після вирішити по 15-20 задачСтуденти приступають до виконання заданіяСамостоятельная робота , робота в группах5.Ітогі заняття оценіваніеПроверка робіт, оцінювання підведення підсумків, розбір ошібокЗадают вопросиАктівная обсужденіе6.Домашнее заданіеПедагог дає домашнє завдання: рішення задач з окрашіваніюОбсужденіе домашнього завдання, задають питання
Заняття проведено успішно. Студенти навчилися складати і вирішувати завдання з фарбування. Студенти дотримувалися техніки безпеки і чистоту в кабінеті. p align="justify"> Стан кабінету: кабінет чистий, і доглянутий, освітлення відповідає нормам, всі лампочки в робочому стані, дотримання техніки безпеки, для проведення уроку педагог використовує: дошку, і карту фарб.
Психологічний мікроклімат: Відсутність тиску керівника на студентів, доброзичлива і ділова критика, Задоволеність приналежністю, Довіра і низька вимогливість членів колективу один до одного.
Навчальний процес: Готовність учнів до пари, У ході уроку фіксується вміння викласти даний матеріал на практиці, Річ педагога (правильна, точна, виразна, логічна), Виклад матеріалу (доступність, логічна зв'язність), Учні вміють виконувати завдання з даної теми, Викладач ефективно розраховує час на всю пару.
3.3 Правила заповнення сторінки в журналі
Для початку заповнюємо праву сторінку в журналі, відзначаємо дату і тему уроку, скільки розраховане пар на день стільки рядків і заповнюємо, щоразу вказуючи дату. Після теми уроку обов'язково розпис, так як без розпису пара є не дійсною. На лівій сторінці, так само відзначаються дати, присутні, і оцінки за відпрацьовані теми. У журналі добре відстежується відвідуваність студента та їх успішність. p align="justify"> 4. Організація методичної роботи в ОУ
Основна мета управління методичною роботою в ОУ - ефективне і планомірне використання сил, коштів, часу і людських ресурсів для досягнення оптимального результату.
Завдання методичної служби ОУ - створити таку освітню середу, в якій буде повністю реалізований творчий потенціал кожного педагога і всього педагогічного колективу.
Планування та прогнозування є основою уп равленія і найважливішою стадією управлінського циклу. Планування передбачає визначення зони найближчого розвитку (річний план) і перспективи (програма розвитку) діяльності установи.
Планування на всіх рівнях має відповідати цілому ряду принципових вимог:
Дотримання єдності довгострокового і короткострокового планування;
Здійснення принципів поєднання державних і громадських почав;
Забезпечення комплексного характеру прогнозування і планування.