В· Бути різноманітними, щоб підтримувати інтерес учнів до навчального процесу та їх активність на високому рівні;
В· Забезпечувати успішне засвоєння учнями трудових прийомів, операцій, комплексних робіт;
В· Сприяти розвитку умінь самостійної праці, навичок самоконтролю і самоаналізу;
В· Забезпечувати органічний зв'язок практичного навчання з теоретичним.
В цілому вибір методів навчання повністю залежить від готовності майстра до педагогічного пошуку, мета якого - підвищення ефективності уроку.
урок водіння безпека трактор
3. План і проведення уроку
Розглянуто на засіданні циклової комісії
майстрів виробничого навчання
Протокол № від 2 вересня 2011
Голова ________________
Предмет В«Водіння тракторівВ»
Група
Курс
Тема програми № 2: Тренування на автотрактородромів (9:00)
Тема заняття: Рух трактора із зміною швидкості. (0,5 години). Виконання вправи № 5. p align="justify"> Рух трактора з зміною напрямку (0,5 години).
Виконання вправи № 6.
Цілі заняття:
Навчальна:.
Прищепити учаше навички розгону, зміни швидкості руху шляхом регулювання положення акселератора, навички переключення передач у висхідному і низхідному порядку. Відпрацювати різні способи гальмування
Виховна:
Розвиваюча:
Методична:
Тип заняття: заняття з освоєння та відпрацюванні трудових прийомів і операцій.
Матеріально-технічне забезпечення заняття: навчальний трактор.
Місце: автотрактородром
Навчальні питання:
. Рух трактора переднім і заднім ходом по прямій з перемиканням передач у висхідному і низхідному порядку.
. Рух по прямій із зміною швидкості шляхом регулювання положення акселератора. p align="justify">. Способи гальмування. p align="justify"> Хід заняття
Вступна частина (5 хв)
. Навчаний виконує контрольний огляд трактора перед виїздом.
. Об'ясненяю кого навчають тему, мету заняття. Порядок відпрацювання навчальних питань. p align="justify"> Основна частина (20 хв)
. Пояснюю і показую кого навчають як проводиться поступовий розгін трактора до необхідної швидкості з перемиканням передач у висхідному режимі і темп його продо...