відсутніх в класі, домашнього завдання. p>. Тепер приступимо до запланованої на сьогодні роботі. p> На дошці заздалегідь записуються завдання для учнів.
1. Переведіть наступні числа з десяткової системи в вісімкову:
125; 341,8.
. Переведіть наступні числа з вісімковій системи в десяткову за допомогою схеми Горнера:
; 13,7.
3. Переведіть наступні числа з двійкової системи в десяткову:
111; 1010,11; +101001,0001.
. Переведіть наступні числа з двійкової системи в шістнадцяткову й вісімкову:
; 100,1001;
. Зробити висновок про виконану роботу. p align="justify"> 1.8 Самостійна робота з теми: В«Формули алгебри висловленьВ»
Мета: перевірити знання учнів з даної теми.
Завдання:
розвивати обчислювальні навички.
перевірити знання учнів з даної теми.
формування у дітей наукового світогляду.
План уроку:
. Орг. частину.
. Проведення самостійної роботи. p align="justify">. Підведення підсумків уроку. p align="justify"> Хід уроку:
. Перевірка відсутніх в класі, домашнього завдання. p align="justify">. Тепер приступимо до запланованої на сьогодні роботі. p align="justify"> На дошці заздалегідь записуються завдання для учнів.
. Доведіть за допомогою таблиці істинності істинність наступних формул:
/В;
В
. За допомогою таблиць істинності покажіть істинність або хибність наступних рівносильні:
В В В
. Зробити висновок про виконану роботу. p align="justify"> 1.9 Підсумкова контрольна робота з теми В«Арифметичні і логічні основи ЕОМВ»
Мета: перевірити знання учнів з даної теми.
Завдання:
розвивати обчислювальні навички.
перевірити знання учнів з даної теми.
формування у дітей наукового світогляду.
План уроку:
. Орг. частину.
. Проведення самокоштують Єльня роботи.
. Підведення підсумків уроку. p align="justify"> Хід уроку:
. Перевірка відсутніх в класі, домашнього завдання. p align="justify">. Тепер приступимо до запланованої на сьогодні роботі. p align="justify"> На дошці заздалегідь записуються завдання для учнів.
. Переведіть наступні числа з десяткової системи в вісімкову: 65; 74,1.
. Переведіть наступні числа з двійкової системи в шістнадцяткову: 1001,1111; 10111111,11110101...