Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Зміст організаційно-методичної роботи вчителя з розвитку універсальних навчальних дій в учнів початкової школи

Реферат Зміст організаційно-методичної роботи вчителя з розвитку універсальних навчальних дій в учнів початкової школи





ть. М .: Сенс; Видавничий центр Академія raquo ;, 2004. - 352 с.

. Лежнева Н.В. Урок в особистісно-орієнтованому навчанні: з досвіду роботи початкової школи Текст./Н.В. Лежнева//зава?? нач. школи. 2012. - №1.- С. 14.

. Міхєєва Ю.В. Урок. У чому суть змін з введенням ФГОС початкової загальної освіти: (Стаття)//Наук.-практ. жур. Академічний вісник /Мін. обр. МО ЦКО АСОУ.- 2011. - Вип. 1 (3).- С. 46-54

. Петрова І.В. Засоби і методи формування універсальних навчальних дій молодшого школяра/І.В. Петрова//Молодий вчений.- 2011. - №5. Т. 2. - С. 151-155

. Панфілова І.П. Плановані предметні результати початкової загальної освіти з предметів (ФГОС - 2).// Початкова школа" №5, 2011 р, с. 38

. Пономарьова Е.А. Універсальні навчальні дії чи вміння вчитися//Початкова школа.- 2010, - №2 С. 39-42

. Зразкові програми початкової загальної освіти: У 2 ч. Ч. 1 (Стандарти другого покоління). М., 2009. - 328с.

. Проектування основної освітньої програми освітньої установи.- М .: Академкнига, 2010.

. Савінов Е.С. Орієнтовна основна освітня програма освітньої установи. Початкова школа /.- М., 2010. - (Стандарти другого покоління.)

. Текнеджян Т.В., Аверкиева Л.А. Система методичної роботи школи на етапі переходу до реалізації діяльнісного методу навчання.// М .: Просвещение, - 2008. - 234 с.

. Федеральний державний освітній стандарт початкової загальної освіти.- [Електронний ресурс] .- режим доступу http//standart.edu, - (дата звернення 20.02.2014)



Додаток


Конспект уроку російської мови в четвертому класі


Мета уроку: організувати діяльність учнів з вивчення та первинному закріпленню орфограми Частка не з дієсловами .

Завдання уроку.

Предметно-змістовна: формувати вміння написання частки не з дієсловами.

Деятельностно-комунікативна: розвивати орфографічну пильність, мова учнів.

Ціннісно-орієнтаційна: сприяти вихованню доброзичливості, взаєморозуміння через організацію роботи в парах, групах.

Тип уроку: вивчення і первинне закріплення нових знань учнів.

Обладнання уроку.

8) Інтерактивна дошка.

9) Роздатковий матеріал.

) Підручник: С.В.Іванов, Російська мова. 4 клас: підручник для учнів загальноосвітніх закладів/С.В. Іванов, М.І. Кузнєцова, Л.В. Петленко, В.Ю. Романова.- М .: Вентана-Граф, 2010.

) Робочий зошит Пиши грамотно №1 М.І. Кузнєцова М .: Вентана-Граф, 2009.

Хід уроку

. Організаційний момент.

Вчитель: Сьогодні на уроці вас чекає багато цікавих завдань. Ви готові?

Діти: Так.

. Чистописание.

Бб Бб бу бл бр про аб Бу Бл Бр

Б'є, біжить, великий, розбудив

Вчитель: Хлопці назвіть слово, яке можна вважати зайвим (великий)

Діти: Великий - Пояснюють, що це слово є прикметником, а решта - дієслова. Дають визначення, які слова називають дієсловами і згадують, що вони вже знають про цю частини мови

. Вивчення нових знань.

Вчитель: на інтерактивній дошці, дається група слів:

Говоріл- Пішет- сказали- Співаємо -

Пропоную записати дієслова з такою ж основою, але надати їм протилежне значення. Одного учня просимо записати отримані слова за стулкою дошки, а інші діти працюють на місцях. Після самостійної роботи порівнюємо отримані результати. З'ясовується, що хтось написав дієслова в такому вигляді: неговори, непішет і т.д. А частина дітей так: не говорив. Виникає питання: Хто ж правий? І що таке не?

Проблемна ситуація, що виникла на уроці, дозволяє учням сформулювати тему уроку: Правопис дієслів зі словом не .

А цілі уроку діти назвали наступні:

. Навчитися писати дієслова зі словом не.

. Дізнатися, до якої частини мови відноситься це маленьке слово.

Вчитель: Проблемну ситуацію пропоную вирішити за допомогою матеріалу підручника з рубрики Давай подумаємо .

Діти: читають текст підручника і з'ясовують, хто ж з них виконав роботу правильно, а кому треба буде виправити помилки.

Висновок після прочитання текстової інформації зроблений наступний: Чи не - це частка і пишеть...


Назад | сторінка 11 з 12 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Художнє слово в моральному вихованні учнів початкової школи
  • Реферат на тему: Прийоми самоконтролю роботи на уроках математики при формуванні рефлексивни ...
  • Реферат на тему: Дидактична гра на уроці математики як засіб реалізації адаптації учнів 5 кл ...
  • Реферат на тему: Вивчення педагогічних поглядів Л.Н. Толстого на предмет народного вихованн ...
  • Реферат на тему: Методичні особливості навчання рішенню текстових завдань учнів початкової ш ...