ої мови (на матеріалі англійської мови): Посібник для вчителів.- К., Рад. Школа.- 1989
. Скляренко Н.К. Сучасні вимоги до вправ для формирование навічок и вмінь//Іноземні мови.- 199. - № 3 - с. 3 - 8
. Скляренко Н.К. Навчання мовної діяльності англійською мовою. Київ. 1 998
. Філатов В.М. Методична типологія рольових ігор//Іноземні мови в школі.- 1988. - № 2. - С. 41-47.
. Яцковська Г. В. Іноземні мови в школі.- 1985. - № 5. - С. 12-17.
Додатки
Додаток А
План конспект уроку з елементами рольової гри
Тема: Орієнтація на вулиці.
Підтема: Ситуація: Як пройти до ..?
Цілі:
Практична: сістематізуваті вивченості материал, перевіріті рівень знань
Освітня: Сформувати уявлення учнів про сучасне англійське місто.
розвиваючий: розвіваті культуру спілкування в ситуации Як пройти ..?
Виховна: виховувати почуття поваги до літніх людей, ввічлівості при спілкуванні.
Тип уроку: Підсумковій.
Вид уроку: Рольова гра.
Обладнання уроку: роздавальних материал: картки, картки-схеми, аудіо касета.
План уроку.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент.
мовленнєве и фонетічна зарядки.
Вправи на уснея мовлення по темі (Task I, VI, VII).
Письмові вправо по темі. (Task II, III).
Діалогічне мовлення по темі (Task IV, V).
Висновки уроку и домашнє Завдання.
Хід уроку .: Good morning dear children. I am very glad to see you. Let s begin our English lesson. At the beginning answer the questions.? P1, P2 ... 1. How are you? Do you live? Are you from? Street do you live in?
Звучить Запис пісні Do you speak English. Учні повторюють постановку запітанняare you from ?: А тепер невеличка фонетічна Розминка. Спочатку ві уважности прослуховуєте слова, Які промовляє диктор, а потім повторюєте ЦІ слова за диктором.
Слова: shop, restaurant, tower, door, train, house, street, building, car, bus, bicycle, railway station, office, school, hotel, traffic .: Dear children, today we ll go to the treasure. Our task is to find the treasure. You can see a large box on the chair. We have to do a lot of exercises for finding the treasure. After each exercises the way to the treasure well be shorter. If we ll do all exercises we ll find the treasure.
Наш похід за скарбом буде не просто, но если ві згадаєте все, что ми з вами Вівче, мі обов язково Знайдемо скарб. После кожної вірно зробленої вправо, обгортка з Великої коробки буде зніматіся. Колі ми Виконаємо всі Завдання, мі побачимо, что находится на дні Великої магічної коробки.
Ну що ж, начали. s start.I.up the words: All words are divided into two parts. Your task is to find the end of the words.ketlibrarudgefeurantstationnktellightwayparkshoproadstationmarketingnerpitalshopstationchmentgroundadofficeII.in the proverbs.
На дошці запісані пріслів я, в якіх відсутні модальні дієслова. Завдання: Вставити потрібне модальностей дієслово., Could, may, must, should.put of till tomorrow what you ... do today. ... Eat your cake and have it.never know what you ... do till you try.the cup and the lip a morsel ... slip. ... be done at any time is done at no time. ... be in two places at once. ... take a horse to the water but you ... make him drink.would if I ... but I ... .III.the names. Where is the man?
Учні отримуються картки. За інструкції учні повінні Написати ім я шкірного чоловічка.IV ..
Декілька уроків тому учні Вивчай діалоги по темі, з помощью карток смороду повінні Відтворити ЦІ діалоги. На Кожній Картці подана конкретна сітуація.1: Where is the post office? 2: Where can I buy stamps? 3: Could you tell me the way to the toyshop? 4: Is this the right way to the bookshop? 5: How to get to the market? 6: What s the best way ...? 7: Can you tell me where is the police station? 8: How can I get to the supermarket from here? V.the drama: What should we do?
Учні діляться на групи по три чоловіки и отримуються тексти діалогу. Завдання - розіграті одна и тієї ж діалог.VI.find the place:
Спочатку нужно повторити следующие словосполучень: the left (right) 6. go alongthe left (right) 7. go straight aheadthe corner 8. turn left (right) the corner 9. take the 1st (2nd) turningthe end of t...