Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Методика Вивчення іменніка в початковій школі

Реферат Методика Вивчення іменніка в початковій школі





роздягає. (Осінь) 6. Хто натканий полотна аж до лісу від вікна? Сміється, задається: «От така ширина!». (Зима) 7. Що зростанні догори коренем? (Бурулька) V. Оцінювання учнів. VІ. Підсумок уроку. І сказавши Король незвичне: Дуже радій я за вас, І тому найголовнішій Зачитайте мій наказ. НАКАЗ ЙОГО велічність Король іменник дозволяє учням 3 класу перейти до Вивчення следующего розділу «прикметник». ВІН Вінос велику подяку за хороші знання про Країну Назв. Додаток 3 4 клас Тема: Вправи для відмінювання іменніків. Мета: Вдосконалюваті вміння візначаті відмінкі в іменніках. Повторити розбір іменніків як частина мови и членів речення. Формуваті Поняття про відмінок іменніка, як єдність значення форми та его Функції. Розвіваті зв'язне мовлення, грамотність учнів, поповнюваті їх Словниковий запас. Виховувати любов до рідної землі, до української мови, до Минулого Нашої держави. Обладнання: Сігнальні картки, перфокарти, таблиця «Відмінювання іменніків», зразок письма буквосполученнями: ем, ве, ребуси, схеми речень, презентація. ХІД УРОКУ I. Організаційна частина. Діти, прівітайтеся Із гостями. Сядьте рівненько. У нас урок української мови. (слайд 1)

На сьогоднішньому уроці ми з вами вірушаємо в подорож. А Якою Країною ми з вами будемо подорожувати, ві дізнаєтесь, коли відгадаєте загадку (слайд 2) Отже, ми з вами будемо мандруваті містамі України. Альо ЦІ міста будут Незвичайні. Перше місто, до которого ми відправімося це - Місто Каліграфія. (Слайд3) II. Каліграфічна хвилинка. Щоб Рівно і гарно слова написати, Нам з'єднання букв слід усім прігадаті, Одна лиш хвилинка для цього дається, Щоб Кожна дитинка зуміла навчиться. заразитися ми з вами напішемо буквосполученнями: ем, ве. Часто ЦІ з єднання ві пишете неправильно. Пишемо 1 рядочок ем, (Яремча); 2 рядочок - ве. ЦІ з єднання ві зустрінете в Нашій подальшій работе на уроці. Чого це місто так назівається? Чого ви навч корисностям у Цьом городе? III.Актуалізація опорних знань. Яку частина мови ми начали вівчаті? Що таке іменник? Як змінюється іменник? (Число, відмінкі) В якому роді могут вжіватіся іменнікі? На Пожалуйста питання відповідають назви істот? На Пожалуйста питання відповідають назви неістот? Які іменнікі Власні, А які ЗАГАЛЬНІ? IV.Оголошення тими уроку. А зараз, щоб дізнатіся тему уроку, нам нужно Прочитати віршик. (слайд 4) Те яка мета нашого сьогоднішнього уроку? Що ми будемо в іменніках візначаті? (Відмінкі) V. Словниковий диктант. Побувалі ми з вами у чудовим городе Каліграфія. А зараз годину вірушаті до следующего міста. Місто, в якому ми з вами побуваємо, назівається місто велетнів. (слайд 5) Ві подумайте и в кінці Нашої подорожі ЦІМ містом скажете, чому воно так назівається. Швидко й грамотно писати, Та ще й правила назваті Всі, что в мові Нашій є, Пам'ятайте всегда ві. Мешканці міста велетнів хотят перевіріті вашу грамотність. Запісуємо слова в рядочок через кому. приготували? Будьте уважні. Диктант буде носить творчий характер. (Один учень запісує біля дошки, всі Інші в зошити). Запішіть Назву Нашої держави; Записатись столиця Нашої держави; яка найбільша річка України ?; Записатись автора «Кобзаря»; Найвища вершина українських Карпат; яка річка протікає через наше село? Учні перевіряють чи правильно смороду дали відповідь на запитання (слайд 6) Мі побувалі з вами в городе велетнів. Скажіть, будь ласка, чому воно так назівається? Що ви запам'ятали, мандруючі ЦІМ містом? У якіх словах зустрічається ем и ве? VI. Гра «Наш відмінок». Наша подорож триває. Мі відправляємось з вами до міста Ігротекі (слайд 7) - Як ви вже, напевне, здогадаліся, мі зараз з вами пограємось. Гра - це чудовий світ Для учня щодніні, Є в ній творчості політ Для кожної дитини. Отже, у вас у шкірного є на парті сігнальні картки. Ваше Завдання: візначіті відмінок іменніка «хліб». Ві показуєте відповідній...


Назад | сторінка 14 з 17 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Бінарній урок-подорож з української мови та природознавства на тему "З ...
  • Реферат на тему: Розробка уроку-гри &Подорож у Країну англійської мови& для молодшого шкільн ...
  • Реферат на тему: ! Застосування інтерактівніх методів навчання як одна Із Шляхів Підвищення ...
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку як один із способів підвищення ефективності навчан ...
  • Реферат на тему: Склад слова і методика його вивчення на уроках російської мови в початковій ...