Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Формування вміння рішення квадратних рівнянь у 8 класі

Реферат Формування вміння рішення квадратних рівнянь у 8 класі





p>

[5; 2]

в) Записуємо знайдене завдання:

2х 2 + 7х - 74 = 0.

Обчисліть дискримінант. Це і є номер завдання у підручнику. У цьому завданні вісім рівнянь. Можна вирішити будь-яке кількість.

6.Самостоятельная робота (12 хв)

Виконавши самостійну роботу, ви дізнаєтеся, чи можете вирішувати квадратні рівняння без помилок. p> Перші два рівняння можна перевірити (Рішення на зворотному боці дошки). Третє рівняння, якщо буде час, перевірте самі за визначенням кореня.

1. х 2 + 2х - 25 = 0.

2. 9х 2 - 6х + 1 = 0. p> 3. 3х 2 + 8х - 3 = 0. p> 7. Підведення підсумків уроку. br/>

2.3. Узагальнюючий урок з теми В«Квадратні рівнянняВ» у формі гри В«Зірковий часВ» [13,14]


Цілі уроку:

В· закріпити практичні та теоретичні знання і вміння учнів при виконанні завдань по темі В«Квадратні рівнянняВ»;

В· розвивати самостійність, активність, увагу;

В· виховувати інтерес до предмета.

Обладнання: зірочки, таблиці з цифрами.

Хід уроку:

1.Організація класу

а) Привітання

б) Перевірка готовності робочих місць

2. Повідомлення теми та мети уроку

-Сьогодні у нас особливий урок, ми проведемо з вами В«Зірковий часВ» за темою В«Квадратні рівняння В», тим самим ще раз перевіримо свої знання та вміння.

3. Закріплення матеріалу

3.1. Знайомство з правилами гри. p> - Отже, уявімо, що ми з вами в студії. Ви гравці, а я ведуча. У вас у кожного на партах лежать таблички з цифрами від 1 до 5.

1


2


3


4


5

















В 

- Отже, послухайте умови гри. p> - Я буду ставити всім питання, а відповідно піднімати табличку з тим номером, який відповідає правильної відповіді. А так само у кожного з вас лежать на партах листочки. За кожну правильну відповідь, коли я вам скажу, ви будете на ньому креслити зірочку. А наприкінці гри ми їх підрахуємо і оцінимо роботу кожного з вас.

3.2. Проведення гри. p> - Отже, починаємо гру. Зараз ми будемо працювати з вами по 1 таблиці

Таблиця № 1


1


Назад | сторінка 16 з 19 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Систематизація та узагальнення знань учнів з теми "Алгебраїчні рівнянн ...
  • Реферат на тему: Рішення завдання Неймана для рівняння Пуассона в прямокутній області
  • Реферат на тему: Квадратні корені
  • Реферат на тему: Побудова графіка квадратного рівняння за допомогою електронної таблиці
  • Реферат на тему: Конкурсний урок алгебри і початку математичного аналізу за темою "Лога ...