Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Техніко-економічне обгрунтування виробництва нового виробу

Реферат Техніко-економічне обгрунтування виробництва нового виробу





- норма витрати допоміжного матеріалу на одиницю продукції, т/шт, (0,1 т.);

Цвсп - ціна одиниці маси допоміжного матеріалу, млн. руб., (0,56 млн. руб.);

Для визначення величини витрат на матеріали в розрахунку на річний обсяг випуску продукції необхідно провести розрахунок за формулою:

В 

М = (4,46 + 0,056) * 1000 = 4518,5 (млн. руб.) p> де N - річний обсяг виробництва продукції в натуральному вираженні, шт.

В  6.2. Покупні комплектуючі вироби, напівфабрикати і послуги виробничого характеру сторонніх підприємств

Витрати за цією статті калькуляції будуть мати місце в тих випадках, коли передбачається придбання заготовок і напівфабрикатів з боку.

Витрати за цією статті визначаємо за формулою:

В 

Сп = (0,5 * 4,46) * 1000 = 2231,5 (млн. руб.) p> де Сп.ед. - вартість покупних комплектуючих виробів, напівфабрикатів, (0,5 млн. крб.), (Дані представлені в таблиці 2 вихідних даних). <В  6.3. Паливо та енергія на технологічні цілі В 

У цю калькуляційну статтю собівартості продукції включаються витрати на паливо і енергію, які безпосередньо витрачаються в процесі без перетворення в механічну енергію або в інші види енергії. Це, наприклад, нагрівання заготовок в печах, витрати палива для вагранок, витрати електроенергії для зварювального обладнання або для електроплавильних печей чи подібних процесах. При виконанні цього проекту розрахунок витрат по цій статті проводиться у відсотках від вартості матеріалів, дані в таблиці 1.

Се = 0,01 * 4,46 * 1000 = 44,63 (млн. руб.) br/> 6.4. Розрахунок заробітної плати виробничих робітників

Величину заробітної плати виробничих робітників слід визначити укрупнено, на підставі величини середньомісячної тарифної ставки, яка склалася в промисловості на момент виконання курсового проекту. Основна заробітна плата виробничих робітників розраховується за формулою:

В 

Сз.осн = 0,6 * 372 * 12 = 2675,25 (млн. руб.) p> де МТСср - середня місячна заробітна плата основних робітників, млн. руб., (0,6 млн. руб.);

Чосн - чисельність робітників і службовців, безпосередньо зайнятих виконанням виробничих операцій, чол;

р - кількість місяців, які приймаються для розрахунку, зазвичай 12.

Додаткова заробітна плата враховує виплати, передбачені трудовим законодавством за невідпрацьований на виробництві час; сюди входять виплати за виконання держобов'язків, оплата відпусток, доплата підліткам і т.п. Додаткова заробітна плата визначається у відсотках від основної:

В 

Сз.д. = 2675,25 * 15/100 = 401,29 (млн. руб.) p> де Дд - відсоток додаткової заробітної плати по відношенню до основної (15%).

Основна, і додаткова заробітна плата основних робітників на рік:

В 

Сз.п. = 2675,25 +401,29 = 3076,54 (Млн. руб.) p> Виплати стимулюючого характеру (k1 = 20%) визначаються у відсотках від основної і додаткової заробітної плати:

В 

...


Назад | сторінка 16 з 58 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Заробітна плата і витрати на персонал
  • Реферат на тему: Облік основної та додаткової заробітної плати
  • Реферат на тему: Заробітна плата на підприємствах вугільної промисловості
  • Реферат на тему: Заробітна плата - ринкова ціна праці на прикладі підприємства громадського ...
  • Реферат на тему: Принципи диференціації заробітної плати. Амортизація основних виробничих ф ...