Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Техніко-економічне обгрунтування виробництва нового виробу

Реферат Техніко-економічне обгрунтування виробництва нового виробу





Сст = 0,2 * 3076,54 = 615,31 (Млн. руб.) p> Виплати компенсуючого характеру (k2 = 20%) також визначаться у відсотках від основної та додаткової заробітної плати:

В 

Ському = 0,2 * 3076,54 = 315,31 (Млн. руб.) p> Надбавки за професійну майстерність становлять 30% від основної заробітної плати і нараховується тільки для 10% основних робітників. <В 

Снад = 0,3 * 2675,25 * 0,1 = 80,26 (млн. руб.) p> Сумарний фонд заробітної плати ФЗП основних робітників на рік:

В 

ФЗП = 2675,25 +401,29 +615,31 +615,31 +80,26 = 4387,42 (млн. руб.) p> Заробітна плата основних виробничих робітників на одиницю продукції:

В 

Сз.ед = 4387,42/1000 = 4,39 (Млн. руб.) <В  6.5. Відрахування в бюджет і позабюджетні фонди від коштів на оплату праці В 

Відрахування до бюджет і позабюджетні фонди від коштів на оплату праці визначаються за формулою:

В 

Зі = 4387,42 * (35 +1)/100 = 1579,47 (Млн. руб.) p> де Фз - відсоток відрахувань до фонду соціального захисту населення, 35%;

Сбелгосстрах - відсоток відрахувань до Белгосстрах, 1%.

Заробітна плата допоміжних робітників і відрахування на соціальні потреби і т.д. цієї категорії працівників визначається за формулою (укрупнено):

В 

Свсп = 167 * 12 * 0,4 = 802,58 (Млн. руб.) p> Со.всп = 802,58 * 36/100 = 288,93 (Млн. руб.) p> де Чвсп - число допоміжних робітників;

ЗПср.всп - середньомісячна заробітна плата одного допоміжного робітника, млн. руб., (0,4 млн. руб.). p> Заробітна плата співробітників апарату управління на рівні цехів і відрахування на соціальні потреби і т.д. цієї категорії працівників визначається за формулою:

В 

Супр.цех = 56 * 0,7 * 12 = 470,67 (млн. руб.)

Со.упр.цех = 470,67 * 36/100 = 169,44 (Млн. руб.) p> де Чупр.цех - число співробітників апарату управління на рівні цехів;

ЗПср.упр.цех - середньомісячна заробітна плата одного співробітника, млн. руб., (0,7 млн. руб.).

Заробітна плата співробітників апарату управління підприємством і відрахування на соціальні потреби і т.д. цієї категорії працівників визначається за формулою:

В 

Супр.пр = 84 * 0,75 * 12 = 756,43 (млн. руб.)

Со.упр.пр = 756,43 * 36/100 = 272,31 (Млн. руб.) p> де Чупр.пр. - число співробітників апарату управління підприємством;

ЗПср.упр.пр. - середньомісячна заробітна плата одного співробітника, млн. руб., (0,75 млн. руб.).

Отримані результати зводимо в таблицю 9.


Статті витрат

2002

2003

2004

2005

2006

В 

Використання виробничої потужності,%

50


Назад | сторінка 17 з 58 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Заробітна плата та ефективність її використання
  • Реферат на тему: Заробітна плата
  • Реферат на тему: Заробітна плата
  • Реферат на тему: Заробітна плата
  • Реферат на тему: Заробітна плата