ці, фотографії з емоціями
Хід заняття: .Організаціонний момент:
Давайте привітаємо один одного. По колу, починаючи з мене, вітаємося і говоримо комплімент один одному. Не забудьте подякувати у відповідь .. Повідомлення теми заняття:
Як ви вже знаєте люди мають різні емоції? Назвіть їх?
А як ви дізнаєтеся, що перед вам людина з тією чи іншою емоцією?
Сьогодні ви будете малювати свої емоції, які ви відчуваєте в даний момент .. Робота по темі заняття:
На столі лежать листочки, вирізані вигляді серця. Отже, вам потрібно намалювати свій настрій, свій емоційний стан.
А чому листочки у вигляді серця. Хто знає? Де живуть наші емоції? Всередині, деякі в серце. Правильно.
Малювання на тему: «Мій настрій». (Звучить музика)
Кожен з дітей передає в малюнку свої почуття.
Після закінчення малювання діти продемонструють свої роботи і розповідають про них і діляться своїми емоціями з іншими. Обговорення малюнків .. Фототерапевтичний робота:
Перегляд з дітьми фотографій людей, особи яких висловлюють різні емоції.
Яка фотографія вам більше подобається?
Хто або що на ній зображено?
Чому з безлічі фотографій вам подобається саме ця?
Які емоції і почуття у тебе викликає ця фотографія?
А як тобі здається, що відчував фотограф в душі, роблячи цей знімок? Спробуйте передати його настрій.
Як ви думаєте, цей знімок сам по собі гарний або в ньому чогось не вистачає?
Що б ви додали, якщо були на місці фотографа ?. Підсумок заняття:
Звучить тиха, спокійна музика «Ніч, середина літа».
Діти, прощаючись, говорять один одному приємні слова.
ДОДАТОК 10
Заняття №6: «фотокрос»
Мета: розвиток творчого погляду на світ, зняття психом'язового напруги.
Завдання:
. Освітня: навчитися робити знімки на задані теми.
. Виховна: виховання у дітей любові до рідної природи, здатності сприймати і глибоко відчувати її красу.
. Розвиваюча: розвивати мислення, увагу.
Обладнання: фотоапарат.
Хід заняття: .Організаціонний момент:
Я рада зустрічі з вами .. Повідомлення теми заняття:
Сьогодні у нас з вами незвичайне заняття, і проходить воно на свіжому повітрі. Заняття називається «фотокрос».
Як ви думаєте, чим ви будемо сьогодні займатися?
Що таке крос ?. Робота по темі заняття, Фототерапевтичний робота:
Кожному школяреві дається невелика тема, на яку він повинен зробити кілька знімків.
Список тем:
Однокласники;
Зимові дерева;
Моя школа;
Забавні ігри;
Зимова природа;
Наш дружний клас;
Мій перший учитель.
Інструкція дітям: «Хлопці, сьогодні ви будете працювати в парах. Перед вами список тем, з яких ви повинні вибрати тільки одну. Протягом 20 хвилин на шкільній території ви повинні зробити кілька фотознімків на обрану вами тему. Після чого, в класі ми з вами обговоримо фотографії, які ви зробили ».
Обговорення в класі:
Чи сподобалося вам заняття на свіжому повітрі?
Яка була мета нашого заняття? Досягнуто вона?
У чому сьогодні полягала особливість заняття?
Як ви думаєте, чи впоралися ви з завданням?
У чому була складність виконання? Кому було легко?
Що ви відчували, роблячи фотознімок?
Сам процес фотографування вам доставляв задоволення?
Підведення підсумків фотокрос.. Підсумок заняття:
Проведення вправи «Сонячний зайчик», на м'язову релаксацію для зняття рівня збудження і напруги
Ну що, сподобалося вам наше сьогоднішнє заняття?
Що вам сподобалося найбільше?
ДОДАТОК 11
Заняття №7, 8: «Новий рік очима дітей»
Мета: створення позитивного емоційного фону, розвиток вміння працювати в групах, сприяти формуванню почуття краси, формувати емоційне ставлення до дійсності, навчитися бачити «прекрасне» на фотографіях, розвиток таких вольових якостей, як цілеспрямованість, самостійність, витримка.
Завдання:
. Освітня: приготувати колаж на задану тему.
. Виховна: виховувати самостійність, креативність мислення, почуття прекрасного.
3. Розвиваюча: розвивати творчі здібності учнів.
Обладнання: картинки, фотографії, клей, ватмани, фарби, пензлики, ножиці.
Хід заняття: .Організаціонний момент:
Дітям пропонується привітатися один з одним через долоні .. Повідомлення теми заняття:
Скоро настане свято? Який?
Сьогодні ми будемо займатися дуже цікавою справою, робити колаж на новорічну тему .. Робота по темі заняття:
А що ж таке колаж?
Колаж - прийом в образотворчому мистецтві, наклеювання на яку-небудь основу матеріалів, що відрізняються від неї ...