Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Фототерапія як засіб розвитку емоційно-вольової сфери молодших школярів

Реферат Фототерапія як засіб розвитку емоційно-вольової сфери молодших школярів





за кольором і фактурою; колажем також називається твір, цілком виконане цим прийомом.

Колаж - це коли з різноманітних шматочків цілком зрозумілих предметів створюється зображення, яке за змістом представляє з себе щось зовсім інше, тобто поетична метафора, але тільки не словами, а зображеннями зроблена.

А з чого ж ви будете колаж робити?

Давайте приступимо до нашої работе.Фототерапевтіческая робота:

Перед вами ватман, фотографії, картинки. Вам потрібно підготувати плакат до Нового року.

Щоб закарбувати новорічний настрій діти фотографуються, ці фотографії підуть в колаж .. Підсумок заняття:

Що ви сьогодні робили на занятті?

Чи вийшло у вас?

Сподобалося вам?


ДОДАТОК 12


Заняття №9: «Мій світ»

Мета: створення позитивного емоційного фону, розвиток естетичного сприйняття, сприяти формуванню почуття краси, формувати емоційне ставлення до дійсності.

Завдання:

. Освітня: удосконалювати здатність розуміти емоційні стани свої та оточуючих людей.

. Виховна: виховувати доброзичливість, співчуття, емпотівность.

. Розвиваюча: розвиток розумових операцій, розвиток групової згуртованості.

Обладнання: фотографії, олівці, фломастери, картинки, вирізки.

Хід заняття: .Організаціонний момент:

Давайте розучимо з вами привітання. Посміхнутися один одному. На склад здравст- хлопнути в долоні, на склад вуй- грюкнути по долоньках сусідів, що стоять ліворуч і праворуч, на склад ті- ляснути себе по колінах. Скажіть, діти, У нас вийшли чіткі ритмічні хлопки? Хто помилявся? Чому? (Відзначити кращих).

Скажіть мені, всім було приємно вітатися? Які емоції ви відчували, вітаючи один одного ?. Повідомлення теми заняття:

На це заняття ви повинні були принести з дому улюблені фотографії, олівці, фломастери, вирізки з журналів, картинки.

Як ви думаєте, чим ви займетеся сьогодні?

Сьогодні кожен з вас відчує себе художником, ви будете робити свою невелику картину.. Робота по темі заняття, Фототерапевтичний робота:

Кладемо перед собою аркуш паперу, і все, що потрібно вам для створення вашої картини.

Для початку викладіть фотографії, картинки, вирізки так, як би ви хотіли, щоб ваша картина була зроблена в готовому вигляді. Наступним кроком є ??наклеювання на папір.

Далі школярі роблять виставку своїх робіт.

Обговорення робіт. Кожна дитина розповідає про свою улюблену фотографії.

Чому з усіх фотографій саме ця твоя улюблена?

Чим вона важлива для тебе?

Що ти відчуваєш, коли бачиш цю фотографію?

Що або хто на ній зображений?

Можливо, якась цікава історія пов'язана з створенням цієї фотографії ?. Підсумок заняття:

Що незвичайного сьогодні було на нашому занятті?

Чи складно вам довелося працювати поодинці?

Вам сподобався урок?


ДОДАТОК 13


Заняття №10: «Давайте-но пограємо!»

Мета: розвиток виразності жестів, зняття психом'язового напруги, розуміти свої почуття і почуття інших людей і розповідати про них.

Завдання:

. Освітня: закріпити способи вираження емоцій і жестів.

. Виховна: виховувати повагу до оточуючих тебе людей, уміння розуміти себе та інших шляхом невербальної комунікації.

3. Розвиваюча: розвинути увагу, артикуляційний апарат дітей.

Обладнання: фотоапарат, аркуші з написами емоцій.

Хід заняття: .Організаціонний момент:

Давайте привітаємо один одного. Кожен з вас у момент вітання повинен показати своє «особливе» рух, а всі інші його повторити. Наприклад, Іра каже: «Здрастуйте, хлопці!» І показує своє особливе рух. Хлопці відповідають: «Здрастуй, Іра!» І повторюють її рух.

Сподобалося вам вітання?

Що ви відчували? (радість, задоволення). Повідомлення теми заняття:

Ми з вами вже кілька уроків вивчає емоції і почуття, а сьогодні ми закріпимо наші вміння, сьогодні ми будемо грати .. Робота по темі?? анятія:

«Усмішка».

Ви бачите перед собою на малюнку красиве сонечко, рот якого розплився в широкій посмішці. Посміхайтеся у відповідь сонечку і відчуйте, як посмішка переходить у ваші руки, доходить до долонь. Зробіть ще раз і спробуйте посміхнутися ширше. Розтягуються ваші губи, напружуються м'язи щік: Дихайте і посміхайтеся: Ваші руки і долоньки наповнюються усміхненої силою сонечка.

Гра-пантоміма «Живі скульптури».

Ігрова завдання: якомога точніше зобразити скульптуру, намагатися бути нерухомим. Ведучий зображує скульптуру якогось спортсмена (бігуна, лижника, боксера, штангіста та ін.). Той учень, який першим відгадає, якого спортсмена зобразив «скульптор», стає ведучим.

Гра «Почуття на спині».

Кожному з вас я прикріплюю на спину табличку з назвою емоції, яку - вам невідом...


Назад | сторінка 17 з 21 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Проектування навчального заняття у формі лабораторного заняття за фахом &qu ...
  • Реферат на тему: Позакласне заняття з виховання почуття патріотізму в дітей на тему "Де ...
  • Реферат на тему: Розвиток художньо-творчих здібностей у дітей дошкільного віку на заняття з ...
  • Реферат на тему: Фізкультурно-оздоровчі заняття для людей із захворюваннями серцево-судинної ...
  • Реферат на тему: Сюжетні фізкультурні заняття як засіб зміцнення м'язового корсету у діт ...