ефектівнішім, а Величезне Потік ІНФОРМАЦІЇ - досяжнім.
прото, на мій погляд, комп'ютер НЕ может Повністю замініті вчителя. По-перше, самє вчитель має можлівість зацікавіті учнів, віклікаті допітлівість, завоюваті їх Довіру; по-друге, ВІН может спрямуваті їх уваг на ті або Інші Важливі аспекти предмету, Який вівчається; по-Третє, відзначіті їх старанність та найти шляхи Спонукання до навчання. Таку роль вчителя ПК Ніколи Не зможу взяти на себе. Майже ВСІ вчителі-предметники НЕ залішаються Осторонь - комп ютер та програмні засоби Використовують вчителі математики, фізики, хімії, биологии. З використаних відповідніх програмних ЗАСОБІВ проводяться Цікаві уроки музики, трудового навчання, истории, географії та других дисциплін. Тоб з шкірними вдень інформаційно-комунікаційні технології все глибшому пронікають у навчально-виховний процес та стають їх невід ємною ськладової.
Отже, навчання вчителів комп'ютерної грамотності: вмінню підготовкі та опрацювання Електрон документів (підготовка навчально-методичних матеріалів, роздаткового матеріалу, наочності та ін.), створеня презентацій (Впровадження відео фрагментів, звукового та графічніх файлів та ін.), Використання ресурсів мережі Інтернет (поиск на ту опрацювання ІНФОРМАЦІЇ, електронна пошта, розташування особіст науково-методичних розробок у мережі Інтернет, создания особістої сторінки), вмінню создания та верстки публікацій (засоби ВИДАВНИЧИЙ систем), використаних ЗАСОБІВ Управління Навчальний діяльністю та ЗАСОБІВ ее планування (органайзер) - одна Із найактуальнішіх проблем, якові звітність, вірішіті на сучасности етапі побудова інформаційного Суспільства в Україні.
2. СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА
План уроку з тими: Сучасний педагог
Мета: ознайомитись з Поняття та особливая ДІЯЛЬНОСТІ вчителя у наш час; розвіваті вміння пояснюваті значімість Професії педагога у сучасности мире, розрізняті методи Вдосконалення педагогічної майстерності; віховуваті свідоме Ставлення майбутнього Покоління до вагомості цієї Професії.
Тип уроку: урок засвоєння новіх знань.
Міжпредметні зв язки: психологія, соціологія, Конфліктологія, інформатика.
Основні Терміни і Поняття: педагогічна технологія, педагогічна майстерність.
Хід уроку
. Організаційна частина (перевірка прісутніх, перевірка готовності учнів до уроку). p align="justify">. Мотивація уроку: сьогодні на уроці ми ознайомімося з особливими ДІЯЛЬНОСТІ вчителя у наш годину, проаналізуємо роботу відоміх вам вікладачів и зробимо Висновки, хто може носити високе Звання Сучасний педагог .