Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Теоретичні основи виховання емоційно-позитивного Ставлення до природи у дітей дошкільного віку

Реферат Теоретичні основи виховання емоційно-позитивного Ставлення до природи у дітей дошкільного віку





рності розвітку живого про єкта. Обрані форми I методи роботи повінні мати цілісну систему для забезпечення природніх знань у дошкільніків. За Вимогами сьогоднішнього дня Щодо екологічного виховання дітей - прищеплена бережливого Ставлення до природи - ВАЖЛИВО місце відводиться дослідніцькій пошуковій работе. «Дітям НЕ слід відразу давати відповідь, а пропонуваті самим найти ее». [10 c.26] Формувальній експеримент здійснювався в старшій віковій групі «Сонечко», яка булу обрана як експериментальна.

Во время роботи на занятть можна пропонуваті дітям різноманітні Завдання: розповісті Про що шепоче дерево, Яким смороду бачать літо, зиму, весну. Дівчата й хлопчики будут фантазувалі, складаті невелічкі Розповіді, що не Схожі на Розповіді товаришів. Це буде Сприяти розвітку розумово процесів, монологічного мовлення, комунікабельності. Готуючісь до зустрічей з Вихованця, треба принести їм Щось нове, цікаве - загадку, приказки, пісню або вірш. «Збережемо деревце в долині, Щоб шуміло на тугих вітрах, - Стане больше цвіту Україні, В нім зів є свое Гніздечко птах. Збережімо річку и криницю. Пізнаваймо глибшому, до путті. Відкріваймо шкірного таємницю, Зберігаймо землю і життя ». У Зміст Бесід за літературними творами Варто включать запитання, с помощью якіх віявляється можлива поведінка дитини в подібніх сітуаціях: Як бі ти поступово, коли б Побачив кошеня, что попал в біду? Діти, хоч подумкі, альо знаходять Способи протістояті поганому, и в цьом Цінність їх міркувань.

З дітьми середньої групи можна провести Бесіду про живу и неживу природу.

Тема: Бесіда про живу и неживу природу. Дидактична гра Жіве - нежива (середня група)

Мета: Формуваті у дітей Поняття про живі и нежіві про єкти природи та про їх значення для людини, віховуваті любов до природи, дбайливе Ставлення до неї.

Обладнання: Горщики з вісадженімі насінінамі и камінцем.

Хід заняття:

На столі два горщики. «Діти, что ми садили в горщики?» (Насіння в один горщик, а камінець - в другий). «Що змінілось у Горщик, де покладено камінець?» «А що змінілось у Горщик, де посаджено насіння?» (З стало тендітне Стебельце, насініна проросла). «Чому насініна зростанні, а камінь - ні? Тому, що насініна жива, а камінець неживий. Все, что існує в природі, діти, поділяється на живе и неживого. Що в кімнаті живе? Що живе є Надворі? Чі є в кімнаті нежіві предмети? Які нежіві предмети є на ділянці? »« Все живе, діти, живитися и має дітінчат. Це рослини, тварини, люди. Вода, земля, пісок, Повітря - нежіві ». «І живу й неживу природу нужно любити и берегті. Чі могут рослини, тварини і люди жити без Повітря? Если люди будут піклуватіся про природу, вона всегда буде квітучою и щедрою и всім буде добре жити ».

Гра Живе - неживе. Колі я назіватіму живий предмет, плескатися в долоні, коли Неживий - НЕ плескатися. «Сніг, чорнобривці, Сонячно, коза, шпак, земля, глина, морква, вода, метелик и т.д.»

Ознайомлення малят з народними традіціямі.

Відтворення українського звичаю толоки - лупая. Учасниками цього обряду могут буті вихователі и вихованці старшої групи садка; а молодші діти з інтересом будут спостерігаті за всім. Присутні дізнаються, что раніше Основним харчовим продуктом жітелів України булу кукурудза. З неї віпікалі коржі ...


Назад | сторінка 18 з 30 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Розвиток знань про живу природу в період еллінізму
  • Реферат на тему: Формування у дітей дошкільного віку гуманного ставлення до природи
  • Реферат на тему: Виховання бережливого Ставлення до природи
  • Реферат на тему: Формування гуманного ставлення дітей до природи
  • Реферат на тему: Виховання позитивного ставлення до школи у дітей старшого дошкільного віку