Ми зобразили богатиря і красуню. Давайте проаналізуємо наші роботи.
Д: (дивляться на свої і чужі роботи, порівнюють, аналізують)
Виконання творчої роботи
У: - Отже, хлопці. Тепер ваше завдання - зобразити двох героїв - чоловіка та жінку. Хто це буде з російської казки - вибір за вами. Тільки пам'ятайте, чого ви навчилися на вправі, і постарайтеся цими знаннями скористатися.
Д: (вибирають героїв, виконують творчу роботу)
Підведення підсумків
У: - І ось, ми з вами закінчили нашу творчу роботу. Давайте подивимося, як і яких героїв ви зобразили.
Д: (показують свої роботи, порівнюють, аналізують)
Тема №6.
Тема: Моя улюблена казка .
Кількість годин: 6.
Кількість дітей: 17 чоловік.
Приблизний вік: 8 років.
Мета: виконання творчої роботи Моя улюблена казка .
Завдання: 1) навчальна: виконання творчої роботи. Продовження навчання малюванню олівцем і гуашшю. Продовження формування поняття про зображення людини і тварини.
Уміння: композиційна розстановка компонентів на робочій площі, поліпшення навику роботи олівцем і гуашшю.
) розвиває: розвиток окоміру, логічного і творчого мислення і фантазії, аналізу, синтез інформації, розвиток моторики рук.
) виховна: прищеплення любові до малюнку і живопису. Смак до краси. Виховання патріотизму, терпіння і акуратності в роботі.
Тип уроку: комбінований.
Матеріали: олівець, гуаш, пензлі, Папір А, папір А2.
Метод навчання: Інформаційно-рецептивний (За І.Я.Лернером).
Хід уроку:
П/нСодержаніеВремяДействія учітеляДействія учащіхсяПрімечаніяХОД УРОКА1.Орг. момент2 Зазначає прісутствующіхГотовятся до занятію2.Мотівація: Які ваші казки найулюбленіші? Які моменти вам найбільш запам'яталися? Raquo; 10 Задає питання, пояснює новий матеріалСлушают, відповідають на питання, аналізують інформацію3.Орг. момент: Діти вибирають кожен свою казку і конкретний момент з неї, і роблять ескізи карандашом10 мін.Помогает визначитися з вибором, підказує ключові особенностіСледуют вказівкам вчителя, виконують ескіз4.Виполненіе творчої роботи: Моя улюблена казка .5 часовОбход по класу, корекційні вказівки, допомога в работеВиполняют творчу роботу
Хід уроку:
Орг. момент
У: - Здрастуйте, хлопці!
Д: - Здравствуйте.
У: - Скажіть, будь ласка, хто сьогодні відсутній на занятті.
Д: (відповідають)
У: - Отже, починаємо наше сьогоднішнє заняття.
Вступна частина
У: - Хлопці, на минулих заняттях ми з вами згадали багато російських казок. А тепер скажіть, які ваші улюблені казки?
Д: (відповідають)
У: - Добре. Пам'ятаєте, ми просили вас принести ваші улюблені російські казки на заняття? Тобто це книги або виписки моментів з вподобаних казок. Давайте подивимося.
Д: (відповідають)
У: - Дуже добре. Тепер я пройду по класу, а ви кожен мені розповісте, яку російську казку ви вибрали, і що за момент ви б бажали зобразити.
Д: (показують книжки, пояснюють)
У: - А зараз ви будете робити ескіз, тобто зображуєте той момент, який ви обрали. Не поспішайте - це наша підсумкова робота. Згадуйте ключові особливості, зображайте схематично, але з урахуванням того, що на великому чистовому форматі ви зможете щось доповнити в роботі.
Д: (виконують ескіз)
Виконання творчої роботи
У: - Отже, хлопці. Ви виконали ескіз, тепер необхідно перевести ваше зображення на великий формат. Тільки тепер зображайте більш акуратно, так як це вже ваша підсумкова робота!
Д: (роблять малюнок на великому форматі, слідують вказівкам)
У: - (робить обхід по класу, індивідуально працює з кожною дитиною, підказує)
Д: (виконують творчу роботу)
Підведення підсумків
У: - І ось, ми з вами виконали частину нашої творчої роботи. На наступному занятті ми завершимо її і подивимося, що у нас вийшло.
Д: (показують свої роботи, порівнюють, аналізують)
(Продовження теми №6)
Кількість годин: 3.