Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Дослідження особливая домашньої навчальної роботи молодших школярів

Реферат Дослідження особливая домашньої навчальної роботи молодших школярів





навчальної роботи. Прибери Із робочого столу всі зайве, залиша позбав необхідне. Підготуй потрібне письмове приладдя. p align="justify">. Продумай план роботи. p align="justify">. Виконую спочатку більш складенні Завдання, залішаючі легше на Кінець. p align="justify">. Опрацюй спочатку теоретичний материал, а потім приступай до практичних Завдання. p align="justify">. Працюй за планом, не Квапіл. p align="justify">. Робі невелікі перерви для відпочинку: провітрі кімнату, зроби Щось по господарству. p align="justify"> 9. У кінці перевір, чи всі Зробив правильної

. Підготуй необхідне обладнання, підручники, зошити до завтрашніх уроків. br/>

Додаток Б


Тема. Три тіпі музики - пісня, танець, марш. Танець А. Філіпенка В«Ой заграйте, ДударикВ». p align="justify"> Мета. Вводіті учнів у світ найпошіренішіх жанрів Музичне мистецтво. Розвіваті музичні здібності дітей, формуваті навички Виконання пісень. Закріплюваті навички танцювальних рухів. Розвіваті творчу фантазію дітей. Віховуваті естетичні почуття. p align="justify"> Обладнання. Грамзапису: С. Прокоф'єв В«МаршВ», Українські танці В«ГопакВ», В«АрканВ», В«КоломийкаВ». Фланелеграф: зображення Палацу ноток, нотки - герої до казки В«Країна МузикиВ», таблички з записами МУЗИЧНИЙ ребусів. p align="justify"> Хід уроку

І. Музичне привітання. p align="justify"> Діти заходять у клас под В«МаршВ» С. Прокоф'єва.

Учитель співає.

В«Добрий ранок, діти!В» (до, ре, мі, фа, соль, сіль)

Діти співають.

"Здрастуйте, вчитель!В» (сіль, фа, мі, ре, до, до)

Діти, под якові музику ві зайшлого до класу? (Діти дають ВІДПОВІДІ). p align="justify"> Так, молодці, то БУВ марш. А СЬОГОДНІ ми познайомімось з танцем. p align="justify"> II. ПОВІДОМЛЕННЯ тими и мети уроку. p align="justify"> Під керівніцтвом вчителя, діти розглядають різноманітні Життєві Обставини, за якіх звучить музика танцев.

. В«Музична зарядкаВ» проводитися на лічілці В«Ходити квочкаВ», что віконується на ступенях-ЗО-ВІ-РА-ЙО помощью ручних знаків. p align="justify">. Робота над Виконання раніше вівченої пісні А. Філіпенка "Ой заграйте, ДударикВ». p align="justify"> III. Музична грамота. p align="justify"> Вчитель розповідає казочки и на фланелеграфг віставляє героїв казки, на фоні палацу Країни Музики.

КАЗКА

Жила-була сіренька пташка. Інші пташки глузувалі з неї, что вона НЕ мала Барвистій вбрання. p align="justify"> Одного разу восени полетіла пташка в Країну Музики. бо ее не так пріваблювало різнокольорове вбрання птахів, як Дуже личить слухаті пісні синички, іволгі, жайворонка, хоч сама співаті НЕ вміла.

багатая Чудов будінків побачим скромна пташка в Країні Музики, альо больше за всех їй сподобався красивий ...


Назад | сторінка 19 з 24 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Теоретичний аналіз зрозуміти "діти з вадамі розвитку", "діти ...
  • Реферат на тему: Слабозорі діти як об'єкт соціальної роботи
  • Реферат на тему: Діти з хворобою Дауна як об'єкт соціальної роботи
  • Реферат на тему: Обдаровані діти і особливості педагогічної роботи з ними
  • Реферат на тему: Гра и казка як основні компоненти уроку музики в молодших класах