СХЕМА ТІПІВ НАВЧАТИ
Зразок 1
Тема уроку:
ТИП УРОКУ. Урок засвоєння НОВИХ знань (застосовується у випадка, коли новий материал очень Важлива за значенням, великий и складних по про єму)
МЕТА УРОКУ:
Навчальна мета Включає Озброєння учнів знаннями, вміннямі и навичков у відповідності до вимог програми.
Виховна мета Включає формирование в учнів основних світоглядніх Ідей - Наприклад: матеріальність світу, забезпечують Ознайомлення їх з громадсько-політічнімі подіямі, спріяють вихованя патріотізму, інтернаціоналізму, колектівізму, гуманізму, питання економічного и екологічного виховання та других моральних якости людини.
пізнавальна (розвиваючий) мета предполагает розвиток в учнів вміння віділяті сажки, суттєве у матеріалі, что вівчається: складаті схеми-конспекти, плани вивченості, формуваті вміння порівнюваті и узагальнюваті факти и Поняття.
НАОЧНІСТЬ, роздаткових МАТЕРІАЛ, ТЗН.
ЛІТЕРАТУРА.
ПЛАН І ХІД УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент (до 2 хв.)
ІІ. Актуалізація опорних знань учнів (до 10 хв.)
МЕТА: прігадаті Попередній материал, щоб засвоєння нового матеріалу Було більш свідомим.
Викладач планирует и запісує питання, Які необходимо з ясувати. Форми актуалізації знань - індивідуальне, фронтальне, ущільнене опитування учнів.
ІІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ учням тими, мети (навчальної) уроку .. Вивчення нового матеріалу.
Мотивація навчальної ДІЯЛЬНОСТІ (Ця тема потрібна у практічній ДІЯЛЬНОСТІ для Вивчення следующего курсом чі Іншого предмету, щоб віклікаті Інтерес в учнів).
І етап - ПЕРВИННА сприйняттів матеріалу .
Викладання найсуттєвішого, найскладнішого матеріалу, Який сформує опорні знання учнів.
ІІ етап - етап осмислення (перевірка якості засвоєння матеріалу) (до 15 хв.). Підведення Підсумків уроку ї виставленна оцінок учням.
- Чі досягнутості мети уроку?
- Даті відповідь на проблемні питання.
- Підведення Підсумків роботи учнів, виставленна и коментування оцінок.
Зразок 2
ТЕМА УРОКУ.
ТИП УРОКУ. Комбінований урок (застосовується у випадка, коли Попередній урок очень Важлива и его материал необходимо запам ятати)
МЕТА УРОКУ. (як записано у попередня тіпі уроку).
ЛІТЕРАТУРА.
ПЛАН І ХІД УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ момент (до 2 хв.)
ІІ. Перевірка знань учнів (до 30 хв.)
ІІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ учням тими, мети (навчальної) уроку (до 10 хв.). Y. Етап уроку як и у попередня тіпі уроку.
Зразок 3
Тема уроку:
ТИП УРОКУ. Урок! застосування знань, навічок и вмінь (практичний урок)
МЕТА УРОКУ
НАОЧНІСТЬ. (роздатковий материал, ТЗН)
ЛІТЕРАТУРА.
ПЛАН І ХІД УРОКУ
І. Організація уроку (до 2 хв.)
ІІ. Актуалізація опорних знань учнів (до 10 хв.)
ІІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ учням завдань для практичної роботи, мотивація ДІЯЛЬНОСТІ (до 2 хв.). Осмислення змісту и послідовності! Застосування практичних Дій .. Самостійне виконан учнямі Завдання під контролем і З помощью вікладача.І. Підведенн?? Підсумків уроку:
. Чі досягнутості мети уроку?
. Чому новому навч, якіх вмінь Набуль?
. Як працювать учні?
. Комплексна оцінка роботи учнів (беруться до уваги Усні ВІДПОВІДІ, Письмові, результати СПОСТЕРЕЖЕНЬ за учнямі во время виконан роботи) .ІІ. Домашнє Завдання.