я з першою частиною завдання. Пропоную так само розмістити ці елементи, щоб вся композиція виглядала максимально правильно і красиво, кажу, що квадратик є центром композиції, тому що всі елементи композиції монохромні (неяскраві), а він яскраво червоний, квадратик маленький, а інші фігури великі в порівнянні з ним . І так, висновок, він привертає до себе увагу за рахунок кольору і величини, тому є композиційним центром, тобто глядач буде дивитися саме на нього ... Діти приступають до другої частини завдання. В
Рис. 9
В
Рис. 10
В
В
План-конспект уроку 3
Вид уроку : тематичне малювання
Тема : В«Зображати можна лінієюВ».
Мета: створення малюнка на тему В«Розкажи нам про себеВ» (або малюнок на сюжет вірша)
Завдання:
Освітні:
1. Ознайомити дітей з поняттями лінія і площина, виразними можливостями лінії. p align="justify">. Лінією можна розповісти про все. p align="justify"> Розвиваючі:
1. Розвинути здатність відчувати виразні можливості лінії; як за допомогою різного характеру лінії, можна передати різний характер предметів, людей і різні настрої. p align="justify"> Виховують:
1. Виховувати естетичне ставлення до навколишнього світу і предметів. p align="justify">. Виховати почуття товариства, творчої співпраці. p align="justify"> Обладнання уроку:
а) для вчителя: пластикова дошка, фломастери, ілюстрації, фотографії лінійних мотивів в природі, дитячі лінійні малюнки
б) для учнів: папір (А-4), олівці, фломастери
Оформлення класної дошки: розвішені малюнки зразки (ліворуч), поле для малювання
План 1 уроку:
1.Організаціонний частина - 1 хв.
. Бесіда, пояснення матеріалу - 3 хв. p align="justify">. Самостійна робота - 30 хв. p align="justify">. Перерва - 5-7 хв. p align="justify"> План 2 уроку:
1. Продовження роботи - 30 хв. p align="justify">. Перегляд робіт учнів -3-5 хв. p align="justify">. Завдання додому - 1хв. p align="justify">. Прибирання класу - 3-5 хв. p align="justify"> Хід уроку:
Організаційна частина. Привітання. Відзначити відсутніх. Перевірка готовності учнів до уроку. На парті - альбом, матеріали та обладнання розташовані праворуч від нього. p align="justify"> Виклад навчального матеріалу:
Учитель: - Здрастуйте діти! Тема нашого уроку сьогодні В«Зображати можна лінієюВ». Але сп...