Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Методичні особливості організації уроків у початковій школі засобами мультимедіа

Реферат Методичні особливості організації уроків у початковій школі засобами мультимедіа





о Питанню.) Учні працюють з предложеніем15 мінГрязь і калюжі на дорозі. У небі жайворонка трель ... У гості до нас прийшов. (Квітень) Зеленіє далечінь полів. Заспівує соловей. У білий колір одягнувся сад. Бджоли перший летять. Грім гуркоче. Вгадай, Що за місяць це? (Травень) Запис пропозиції. Березень, квітень, травень - весняні місяці.- Знайдіть у цьому реченні словникові слова. Виділіть орфограми. (Квітень, місяці) - Знайдіть ім'я прикметник. Від якого іменника воно залежить?- Визначте число імені прикметника.- Скільки звуків і букв у слові квітня raquo ;? Чому звуків менше, ніж букв.- Давайте виконаємо звуко - буквений розбір цього слова. Галявини зарясніли запашними квітами. Завдання: усно дати характеристику пропозиції, підкреслити основу пропозиції і позначити частини речі4. ФізмінуткаСлайд 7,8Учащіеся стежать очима за пересуванням предметів на екране3 мин- Звернемося до текстів на аркушах, розкладених на партах. Візьміть зелені ручки, давайте вставимо і пояснимо всі пропущені орфограми. Пр ... будив ... сь в ... весняні цв ... точ? Ки. Солнеч? Вим днем ??на л ... сной ін ... Талінка п ...... вил ... сь ж ... лтие г ... ло ... ки мати - й - мачухи. Умив ... сь вони талої в ... дой і зако ... сяяли Ули ... кой в ??... сни. П ... дн ... л ... сь (с) з ... млі і расцв ... ла ніжна м ... дуніца. Тягну (ться) (ться) до сол? Цу м ... хнатие ст ... б ... льки з розов .........., Фіолетовий ........., сін ... .. .... цв ... тами. Завдання. Знайти словосполучення ім. сущ. + Ім. дод., виділити закінчення в імен прикметників, позначити число і рід.- У якому випадку рід у прикметників ми не вказуємо? Чому? Робота з текстом6 мін6. Підведення підсумків уроку Отже, наш урок добігає кінця. Що нового і корисного ви дізналися для себе сьогодні?- Про яку частини мови ми говорили?- Що таке прикметник?- Для чого потрібні імена прикметники в мові?- Які правила, ми повторювали?- Які види розбору встигли повторити? Учні відповідають на запитання вчителя 3 мін7. Рефлексія Організовує бесіду: Продолжи пропозиції: На занятті для мене було важливо ... Заняття допомогло задуматися про ... Я навчився ... До моїх досягнень можна віднести ... Діти діляться враженням. Відповідають на вопроси3 мін8. Домашнє заданіеУпр.481 ТПО стр.20Учащіеся записують д/з в дневнік1 хв

Тема: перевірити?? м свої вміння .

Тип уроку: Повторення пройденого матеріалу

Мета уроку: повторити і закріпити знання учнів з вивчених тем; розвивати орфографічну пильність; виховувати інтерес до предмета.

Особистісні: уявлення про російською мовою як мовою своєї країни; усвідомлення мови як засобу усного та письмового спілкування, а себе - як носія російської мови; уявлення про багаті можливості російської мови, про способи підвищення точності і виразності мовлення; поява елементів свідомого ставлення до своєї мови, розуміння необхідності контролю за її якістю.

Регулятивні УУД: розуміти, приймати, колективно ставити і зберігати навчальну задачу; планувати (у співпраці з учителем, однокласниками, а також самостійно) свої дії для вирішення конкретних мовних і мовленнєвих завдань.

Пізнавальні УУД: цілеспрямовано слухати вчителя і однокласників, приймати інформацію, визначати своє ставлення до почутого; читати і розуміти навчальні завдання, слідувати інструкціям; читати і розуміти вказаний навчальний текст, знаходити в ньому необхідні відомості, співвідносити їх з відомими; помічати слова, вирази, що вимагають уточнення значення; виконувати дії для з'ясування значення (задавати питання, звертатися до словника, намагатися зрозуміти з контексту).

Комунікативні УУД: брати участь у спільній розмові, в діалозі, виконуючи прийняті правила мовної поведінки; брати участь у спільній діяльності (у парі, у групі), домовляючись (під керівництвом вчителя) про організацію роботи, до прояву доброзичливих відносин з партнерами; надавати взаємодопомогу, здійснювати взаємоконтроль; задавати питання, відповідати на питання інших; слухати висловлювання співрозмовників; висловлювати свою думку.

Обладнання: підручник, зошит, комп'ютер, мультимедійний проектор, презентація.

Форми роботи учнів: індивідуальна, фронтальна.

УМК Гармонія

Хід уроку


Таблиця Б.4 ??- План конспект уроку

Етапи урокаСодержаніе урокаВремяДеятельность учітеляДеятельность ученіка1. Організаційні моменти тепер перевір, дружок, готовий ти почати урок? Чи все у тебе в порядку Книжка, ручка і зошит? Перевірили? Сідайте! І з ретельністю трудіться! Учні готують своє робоче місце3 мін2. Актуалізація пройденого матеріалу Чистописание: - Почнемо наш урок ми з хвилинки чистописання. Яке слово ми будемо писати, я не знаю. Вам доведеться ...


Назад | сторінка 24 з 25 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Формування творчого ставлення до слова на уроках російської мови в початков ...
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку як засіб підвищення мотивації до іноземної мови
  • Реферат на тему: Інтегрований урок математики, російської мови, навколишнього світу "Ко ...
  • Реферат на тему: Відкритий урок в 10 класі з російської мови: "Ім'я іменник і прикм ...
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку як один із способів підвищення ефективності навчан ...