Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » «Використання сучасних інформаційних і комунікаційних технологій у навчальному процесі на прикладі вивчення розділу Технологія обробки тканини 5 клас»

Реферат «Використання сучасних інформаційних і комунікаційних технологій у навчальному процесі на прикладі вивчення розділу Технологія обробки тканини 5 клас»





и своєї роботи на уроці.

3. Видача домашнього завдання

-Вивчити теоретичний матеріал. p>-Принести колекцію тканин.

Урок закінчено, до побачення!

В В В В 

Б) План - конспект уроку з Технології

Тема: В«Зняття мірокВ»

Цілі:

Навчальна: Розширити і поглибити знання учнів по конструюванню; Ознайомити з правилами зняття мірок.

Розвиваюча: розвивати пам'ять, мислення, уява, мова, увага;

Виховна: виховувати акуратність, самостійність, етику взаємовідносин;

Обладнання:

Для вчителя: план - конспект уроку, роздатковий матеріал.

Для учнів: сантиметрові стрічки, шнури для обперезування, підручник, зошит, ручка.

Тип уроку: комбінований

Хід уроку:

Вступний інструктаж.

1. Підготовка учнів до вивчення нового матеріалу.

Здрастуйте, діти, сідайте. Чергові, хто в класі відсутня? p> Тема нашого сьогоднішнього уроку: В«Зняття мірокВ».

Сьогодні на уроці Вам належить навчитися правильно знімати мірки з фігури. Учні фіксують тему уроку у зошити. p> 2. Повідомлення нового матеріалу.

Зняття мірок для побудови креслення викрійки.

Щоб пошити виріб, необхідно мати його викрійку. Вихідними даними для побудови креслення викрійки є мірки. p> Запишемо в зошит:

Мірки-це основні розміри фігури людини, отримані шляхом її вимірювання.

Мірки знімають за допомогою сантиметрової стрічки з людини, що стоїть прямо, у природній позі, з опущеними вниз руками. Сантиметрову стрічку при цьому не послаблюють і не натягують. Перед зняттям мірок необхідно точно визначити лінію талії. Для цього талію перев'язують вузьким поясом або тасьмою. Потім приступають до вимірювання. Мірки знімають з правого боку фігури, при цьому мірки довжини записують повністю, а обхватів (кіл) талії і стегон у половинному розмірі, тому що креслення будують на половину фартуха.

Мірки для побудови креслення фартуха.

Послідовність

Назва мірки

Позначення мірки

Зняття мірки

Призначення мірки

1

Напівобхват талії

Ст

По самому вузькому місцю тулуба

Розрахунок довжини пояса

2

Напівобхват стегон

Сб

По лінії стегон горизонтально

Розрахунок ширини фартуха

3

Довжина виробу

Ді

Від лінії талії до бажаної довжини

Визначення довжини фартуха

В 

3 Самостійна робота учнів з отримання...


Назад | сторінка 25 з 36 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: План-конспект уроку гімнастики для учнів 4 класу
  • Реферат на тему: План-конспект уроку французької мови у восьмому класі на тему: "Villes ...
  • Реферат на тему: План-конспект уроку географії в шостому класі: "Моря біля берегів Росі ...
  • Реферат на тему: Вплив вікових особливостей учнів на побудову уроку
  • Реферат на тему: Комбінований урок - як тип уроку з основ ЕКОНОМІКИ