Семінарське заняття.
Цілі уроку: учень повинен мати уявлення про фрактали.
Завдання уроку:
Освітні:
-організувати дослідницьку діяльність учнів;
-познайомити учнів з історією створення теорії протікання.
Виховні:
формувати світогляд учнів;
формувати повагу до виступаючих.
Розвиваючі:
розвивати мислення і кругозір учнів;
розвивати навички дослідницької діяльності та вміння працювати з літературою;
розвивати навички виступу перед аудиторією;
формувати вміння аналізувати і робити висновки.
Хід уроку
Учні виступають з доповідями і повідомленнями.
Теми доповідей:
1. Трикутник Серпінського
2. Килимок Серпіньского
. Губка Менгера
. Дерево Піфагора
5. Безліч Мандельброта
6. Безліч Жюліа.
Висновок
Курси за в умовах профільної школи поряд із власне профільними предметами сприяють створенню необхідної бази для розуміння вузівських програм і наукової літератури взагалі, а також для формування компетентності учнів.
Теорія протікання широко використовується для вивчення різних явищ у невпорядкованих системах, які представляють інтерес, як з прикладної, так і з фундаментальної точки зорі.
У результаті вивчення навчально-методичної літератури з теми - теорія протікання, мною був відібраний необхідний матеріал і розроблений елективний курс на тему "Фізичні основи теорії протікання" для учнів профільної школи. Курс розрахований на 25 год (14 лекцій і 12 семінарів). елективний загальноосвітній педагогічний школа
Даний елективний курс передбачається апробувати на педагогічній практиці на п'ятому курсі.
Очікувані освітні результати курсу:
В· вміння шукати, відбирати і оцінювати інформацію;
В· вміння систематизувати знання;
В· вміння вирішувати дослідницькі завдання і аналізувати отримані результати;
В· розширення кругозору;
В· набуття досвіду презентації та ...