або запитати у батьків.
. Виставляння оцінок (1 хв).
ДОДАТОК 2
Конспект уроку у 2 класі
Тема: Види алгоритмів.
Цілі уроку:
сформувати здатність до визначення виду алгоритму;
сформувати здатність виконувати дії згідно з алгоритмами різного виду;
тренувати обчислювальний навик і навик вирішення простих і складових завдань.
метапредметние результати.
Регулятивні УУД:
планувати свою дію відповідно з поставленим завданням і умовами її реалізації;
здійснювати підсумковий і покроковий контроль за результатом;
формування саморегуляції, як здатності до мобілізації сил і енергії, до вольового зусилля і подоланню перешкоди.
Пізнавальні УУД:
самостійне виділення і формулювання пізнавальної мети;
пошук і виділення необхідної інформації, застосуванні методів інформаційного пошуку;
структурування знань;
вибір найбільш ефективних способів вирішення завдань в залежності від конкретних умов;
рефлексія способів та умов дії, контроль і оцінка процесу і результатів діяльності;
відтворювати по пам'яті інформацію, необхідну для вирішення навчальної задачі;
прискорити усвідомлення досліджуваного матеріалу;
більше часу приділяти самостійній роботі;
постановка і формулювання проблеми.
Комунікативні УУД:
активно брати участь у колективній роботі, використовуючи при цьому мовні та інші комунікативні засоби;
володіти діалогічної формою комунікації;
використовувати в різних ситуаціях правила ввічливості;
допускати існування різних точок зору, враховувати позицію партнера у спілкуванні;
будувати зрозумілі для партнера висловлювання, задавати питання, використовувати мову для передачі інформації;
контролювати свої дії в колективній роботі.
Обладнання: презентація, індивідуальні картки.
Хід уроку
. Організаційний момент (1хв).
Вчитель: перевірили готовність до уроку, тихо присіли, вічка на мене підняли.
. Актуалізація опорних знань (2 хв).
Вчитель: відгадайте загадку, яка прийшла до нас з минулих уроків:
Я - за правилами живу:
Все вмію, все можу.
Наводжу порядок строгий,
Плани дій я люблю!
Діти: алгоритм.
Вчитель: що таке алгоритм?
Діти: певний порядок дій, послідовність дій, план
. Створення проблемної ситуації і постановка навчальної задачі (3 хв).
Вчитель: подивіться на слайд і скажіть, який з алгоритмів має для нас вже знайомий вигляд?
Діти: під буквою а.
Вчитель: а ви знаєте, як називається такий вид алгоритмів?
Діти: немає.
Вчитель: а як називаються алгоритми під буквами б и в?
Діти: немає.
Вчитель: а ви можете вирішити алгоритм під буквою а?
Діти: так.
Вчитель: а під буквами б и в?
Діти: немає.
Вчитель: як ви думаєте, яка тема нашого сьогоднішнього уроку?
Діти: види алгоритмів, вирішення різних алгоритмів.
Вчитель: вірно. Тема нашого уроку: «Види алгоритмів».
(Слайд 3).
Нам потрібно буде запам'ятати, як називаються різні алгоритми, який мають вигляд і як їх вирішувати.
. Відкриття нового знання (12 хв).
Який з алгоритмів можна назвати лінійним, розгалужуються? Чому?
(На дошці під відповідним алгоритмом з'являються слова: лінійний, розгалужується).
По ходу вивішування цих слів задаються питання:
Вчитель: від якого слова утворено слово лінійний ?
Діти: лінія.
Вчитель: а слово розгалужується ?
Діти: гілка.
Вчитель: подивіться на алгоритм під буквою а. Ще раз нагадайте як...