нення нового матеріалу - Цілі і завдання уроку були названі на початку уроку. - Під час уроку вчитель постійно підтримував зв'язок з класом. - Для проведення уроку вчитель використовував: лобзик, на якому показував його конструкцію, ТСО, дошка. - Міжпредметні зв'язки: ОБЖ, З, креслення. - Рівень технічної грамотності викладу: матеріал викладався в доступній формі з використанням технічної термінології. - Сприйняття матеріалу учнями та їх психологічний настрій були: учні співпрацювали з учителем і були налаштовані на роботу. - Поведінка вчителя при викладі нового матеріалу: - Зовнішній вигляд: черевики, штани і сорочка. - У вчителя спостерігалося манера триматися перед класом. - Темп мови був тихий, монотонний. - Час, витрачений на цей етап, склало 35 мінут.3.Практіческая частину. Вступний інструктаж - Вчителю вдалося зацікавити учнів запропонованої практичною роботою. - Практичної завдання відповідало програмі. - Під час інструктажу спостерігалося його наочність і доступність, був проведений практичний показ технологічних прийомів. - Велику увагу перед початком роботи було приділено техніці безпеки (повторення Т.Б. при роботі з лобзиком). - Час, витрачений на цей етап, становило 10 мінут.Самостоятельная робота учнів. - Форма організації роботи учнів на уроці фронтальна; вчитель задав одне завдання всьому класу. - На уроці дисципліна була під контролем вчителя. - Стан робочих місць і розташування робочого інструменту були на задовільному рівні, забув сказати прибрати шкільне приладдя і залишити найнеобхідніше. - Всі учні дотримувалися правил техніки безпеки, крім одного, який навіть після повторення Т.Б. працював лобзиком неправильно. - Час, витрачений на цей етап, становило 25 мінут.4.Організаціонно заключна частина. Заключний інструктаж - Під час виставлення оцінки, за виконане завдання, вчитель коментував помилки в індивідуальному порядку. - Час, витрачений на заключний інструктаж, становило 10 мінут.Уборка робочих місць. - Учитель призначав чергових. - Час, витрачений на прибирання, становило 5 мінут.5. Загальні зауваження по уроку і його оцінка. - Мета уроку була досягнута в повній мірі. - Час, витрачений на кожен етап, відповідало плану-конспекту уроку. - Загальна оцінка уроку: В«ДОБРЕВ». Зауваження до уроку: - Тихо і монотонно давав новий матеріал - Робив великі паузи між пропозиціями Рекомендації до уроку: - Виробити командний голос - Думати на перед про свою наступній фразі. p align="center">
План - конспект уроку за технологією Дата 3.02.2010 клас 6 В«вВ»;
4.02.2010 клас 6 В«бВ»;
4.02.2010 клас 6 В«аВ».
Тема уроку: Технічна естетика виробів
Тип уроку: комбінований
Мета уроку: дати загальне уявлення про естетику, загалом, і про технічну естетиці виробів.
Завдання уроку:
Навчальні: ознайомити з таким поняттям як естетика і технічна естетика виробів.
Розвиваючі: розвинути в учнів навички роботи з інструментом.
Виховують: виховати самостійність і вміння аргументувати свою точку зору, посидючість і дисципліну.
Методи проведення заняття:
Словесний метод: пояснення (для чого застосуються технічна естетика виробів), бесіда (бесіда про те де зустрічається технічна естетика виробів, приведення конкретних прикладів)
Наочний метод: метод ілюстрації (ілюстрація на комп'ютері презентації з фотографіями), метод демонстрації (демонстрація готових виробів)
Практичні методи: практична робота з виготовлення виробу - сувеніра у вигляді зменшеної моделі топірця увіткненого в поліно.
Об'єкт праці: виробі - сувенір у вигляді топірця.
Міжпредметні зв'язки: ІЗО, ОБЖ, математика, креслення (у майбутньому)
Матеріально-технічне оснащення: верстаки, інструменти, дошка, комп'ютер, презентації, приклад вироби, матеріали: деревина.
Література для вчителя:
Технологія: 6 клас: Підручник для загальноосвітніх установ (варіант для хлопчиків). - 3-е вид., Перераб. /За ред. В.Д. Симоненко. - М.: Вентанта-Граф, 2007. - 144 с.: Іл. p align="justify"> I. Організаційний момент. (5 хв )
Перевірка присутніх, призначення чергових.
Повідомлення теми.
Тема уроку: В«Технічна естети...