вання, читання, письма, говоріння.
Мовний матеріал:
Фонетика - [s], [z], [? z]
Лексика - to learn, to study, to get to, to speak to, in classes, to work at (in), to be going, to revise, to receive, to translate from ... into ... , to be in time.
Граматика - таблиця Active Voice
Мовний матеріал:
Аудіювання - скоромовка, віршик
Читання - текст на роздруківці «Body Language»
Лист - вправа
Говорение - скоромовка, віршик
Схематичний план уроку
1. Організаційний момент 2 хв.
. Фонетична зарядка 3 хв.
. Утворення і вживання Present Simple Tense 25 хв.
. Складання усіх типів питань 10 хв.
. Підведення підсумків 5 хв.
Хід уроку
Етапи Прийоми Цілі 1. Етап - Організаційний момент Цілі: налаштувати уч-ся на роботу, створити робочу атмосферу. Прийоми: вітання, роздати дидактичний матеріал, підготувати дошку. 2. Етап - Фонетична зарядка Цілі: налаштувати артикуляційний апарат уч-ся. Прийоми: скоромовка, віршик. 3. Етап - Утворення і вживання Present Simple Tense Цілі: формування і розвиток граматичних навичок і навичок письмової та усної мови Прийоми: пояснення, виконання вправ на закріплення 4. Етап - Складання усіх типів питань Цілі: розвиток граматичних навичок, техніки письмової мови Прийоми: письмове виконання вправ 5. Етап - Підведення підсумків Цілі: перевірка викладеного матеріалу Прийоми: усне опитування, тест Зміст уроку 1. Етап Good afternoon dear audience. Nice to see you. Take your seats. How are you? Are you tired today? For today I prepare for you copies with grammar rules and exercises. 2. Етап I would like you to read a tongue-twister. You can see it on your copies. I read and your task is to read after me as quickly as possible. Ok. Let s start! Ok. Good for you! And now your task is to read a rhyme. Ok. I think you are ready to start. 3. Етап Today we continue to study Present Simple Tense. Remind me please how does it form and use? What are the principles of pronouncing endings? Let s make exercises to train your skills. Ex.1, 2, 3 p. 91. Ex. 5, 6 p. 98 from Bonk textbook. 4. Етап Now your task is to put the questions to the italicized words. Ex.6 p. 100 from Bonk textbook. Ok. Good work. 5. Етап Please, take a sheet of paper, sign your name. You ll have a dictation. Ok. Pass me your papers and you may be free. That is all for today. Have you any questions? No. See you.
4. План-конспект залікового уроку 4
Група - абітурієнти (11 клас)
Дата: 16.10.12
Тема: Безособові пропозиції
Підтема: Вживання безособових дієслів. Невизначені займенники.
Тип уроку : комбінований
Оснащення уроку: таблиці з граматичним матеріалом, роздатковий матеріал, підручники.
Цілі:
Дидактична - Формування умінь застосовувати отримані знання на практиці;
Освітня - Формування і розвиток комунікативних здібностей уч-ся; розвиток навичок усного та писемного мовлення.
Виховна - Виховання культури спілкування, почуття товариства, поваги культури і мови інших країн.
Розвиваюча - Розвиток знань, умінь і навичок аудіювання, читання, письма, говоріння.
Мовний матеріал:
Фонетика - [?], [?], [?:]
Лексика - hot, warm, cool, cold, dull, wet, rainy, nasty, windy, misty, foggy, muddy, slushy, frosty, stuffy, cloudy, beastly, slippery, stormy, gloomy, some/one/body/thing/where, any/one/body/thing/where, no/ne/body/thing/where.
Граматика - таблиця вживання безособових пропозицій, таблиця займенників.
Мовний матеріал:
Аудіювання - скоромовка, віршик
Читання - вправа на роздруківках
Лист - вправа на роздруківках
Говорение - скоромовка, віршик
Схематичний план уроку
1. Організаційний момент 2 хв.
...