Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Отчеты по практике » Організація психологічної служби в школі

Реферат Організація психологічної служби в школі





/Td>

1 раз на тиждень

4

Розвивати розумові здібності дитини, підвищення самооцінки, подолання сором'язливості.

Корекційно-розвиваючі заняття індивідуально.

1 раз на тиждень

5

Психологічне освіта батьків з проблем навчання та особистісного розвитку хлопчика.

Бесіда з батьками хлопчика. Рекомендації щодо підвищення розумових здібностей і з подолання сором'язливості, підвищення самооцінки хлопчика.

1 раз на тиждень

6

Підвищення рівня самооцінки і групової згуртованості.

Бесіда з дитиною, проведення тренінгу на підвищення самооцінки і групової згуртованості.

1 раз на тиждень

8. Психопрофілактика і психокорекція відхилень і порушень у обстежуваних підлітків

8.1 Конспект виховного заходи з підлітками


Тема: В«Розкажи мені про мені В»

Мета: встановлення ближчих, відкритих і щирих відносин в групі або класі.

Вік: 9 клас. Специфіка проведення вечора спілкування полягає в тому, що учням як цілісної групі залишилося існувати трохи часу, а тому до вище окресленої мети додається завдання збереження в пам'яті хлопців тих відносин, які існували в класі протягом кількох років, а також можливість дізнатися щось нове про себе і про свої взаємини з колективом.

Час проведення: з 18:00 до 20:30

Обладнання: свічки, магнітофон, спеціально підібрана розслаблююча музика, матеріал для зав'язування очей, коробок з сірниками. Організувати чаювання. p> Підготовка: класний керівник заздалегідь пропонує зібратися всім разом ввечері, щоб поспілкуватися за чаюванням, організувати дискотеку і поговорити про життя. Головне, щоб у хлопців з'явилося бажання прийти на цей вечір. Але не повідомляти конкретно, про що піде мова.

Стільці потрібно буде поставити колом, щоб ніхто не сидів по кутах. До приходу дітей свічки повинні горіти, музика - тихо звучати. ​​

Захід складається з двох частин - робочої та розважальної. Перша частина, у свою чергу, складається з двох етапів.

Хід заходу.

1 етап. Вправа В«Моє В«ЯВ» - в моїх руках В». p> Поділіться, будь ласка, на 2 команди суворо навпіл. Якщо учнів непарна кількість, то ведучий теж бере участь у вправі. Бажано, щоб у кожній команді був приблизно однакову кількість хлопчиків і дівчаток, щоб згодом можна було б утворити з членів кожної команди пари за принципом В«хлопчик - дівчинка В», і ніхто заздалегідь не знав би свого партнера. Прошу всіх просить всіх оголити руки до ліктів. Потім членам однієї команди зав'язую очі. Учасників другої команди за своїм розсудом розподіляю за парам з хлопцями, у яких зав'язані очі. При цьому всі дотримуються цілковиту тишу. p> Ведучий. Отже, уявіть, ті хлопці, у яких зав'язані очі, що ви на час позбулися всіх своїх почуттів, крім відчуттів. І сприймати ці відчуття ви зможете тільки через оголені руки своїх однокласників.

Зараз я буду називати різні життєві ситуації. Члени другої команди у яких очі не зав'язані, повинні будуть передати емоції, викликані різними ситуаціями, з допомогою своїх рук, торкаючись до рук свого партнера.

Можливі ситуації:

У вашого кращого друга день народження, привітайте його;

Близька вам людина образив вас, покажіть ваше засмучення;

Ваш товариш покараний за погану оцінку, пошкодуйте його;

Ви в гніві, що вас зрадив друг.

Ведучий. Тепер всі можуть сісти на свої місця, розв'язати очі. І члени команди, у якої були зав'язані очі, розкажуть, що вони відчували під час вправи, за своїми відчуттям опишуть свого партнера, а також спробувати відгадати, хто це був.

Після цього змінюються місцями: тепер членам другої команди зав'язують очі. Завдання не повторюються. p> 2 етап. Вправа В«Чорний і золотий стільціВ». p> Додаткова умова: випробуваному зав'язують очі, він сам вирішує, на якому стільці йому сидіти - чорному або золотом в залежності від того, що він хоче про себе почути. Свою думку про випробуваному висловлюють тільки ті, хто добровільно хоче це зробити. Ці умови необхідні для досягнення наступних цілей:

> Зав'язані очі підвищують ступінь анонімності висловлювань, а також глибину відчуттів випробуваного;

> Вибір стільця дозволяє отримати уявлення про деякі особистісних якостях кожного члена групи. Наприклад, золотий вибір може означати марнославство, занижену самооцінку, боязнь критики, людина хоче чути про себе тільки хороше;

> Кількість висловлювань про випробуваному визначає його положення в групі, ступінь його відкритості у спілкуванні, близькості з іншими. Чим більша кількість дітей побажає висловити свою думку, тим краще його знають в групі, тим більш...


Назад | сторінка 33 з 46 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Вплив самооцінки на статусне положення дітей у групі
  • Реферат на тему: Вплив самооцінки на статусне положення дітей у групі
  • Реферат на тему: Оцінка рівня розвитку швидкісно-силових здібностей у гандболісток команди Б ...
  • Реферат на тему: Організація оборони волейбольної команди
  • Реферат на тему: Розвиток координаційних здібностей у жіночої баскетбольної команди в тренув ...