професійна підготовка. Сходинки здобуття освіти. Форми професійної освіти. Навчальні заклади міста Стерлітамака.Составленіе таблиці «Рівні професійної підготовки». Ручка, зошит, учебнікБеседа про види і форми професійної підготовки у м. Стерлітамаці, розповідь про основні навчальних закладах м. Стерлітамака.11Творческій проект «Мої життєві плани і професійна кар'єра» Основні пункти творчого проекту: цілі та завдання; план дій, обгрунтування вибору теми проекту; обгрунтування вибору спеціальності; обгрунтування вибору навчального закладу; варіанти в разі непоступленіяСоставленіе творчого проекту «Мої життєві плани і професійна кар'єра» Ручка, зошит, учебнікБеседа про поширені спеціальностях р. Стерлітамака.12Защіта творчого проекта.Правіла захисту творчого проекту. Схема оцінки якості та захисту творчого проекта.Защіта творчого проекта.Творческій проект-
ДОДАТОК 2
План-конспект 1 уроку:
Розділ: Галузі суспільного виробництва і професійне самовизначення
Тема уроку: Поняття професійної діяльності
Клас: 11
Мета уроку:
· Освітня: Ознайомити учнів з новими поняттями «діяльність», «професійна діяльність», цілями, завданнями, функціями і особливостями професійної діяльності та основними характеристиками професії.
· Розвиваюча: Розвивати творчі здібності учнів за допомогою включення національно-регіонального компонента в освіту, самостійність і інтерес до даного предмету, а також техніко-технологічну грамотність учнів, точність, лаконічність своїх висловлювань, здатність до вирішення технологічних задач .
· Виховна: Виховувати у школярів самостійність, акуратність і працьовитість.
· Профорієнтаційна: Ознайомити учнів з актуальними професіями м. Стерлітамак і області, актуалізувати проблему професійного самовизначення школярів.
Матеріали та обладнання: зошит, ручка
Дидактичне забезпечення:
а) Підручник для учнів 11 класу загальноосвітніх установ. - М.: Вентана-Граф, 2005. - 192с.
б) фіз. навч. для 10-11 кл. природно-науч. профілю / В.П. Бондарєв, А.В. Гапоненко, Л.А. Зінгер та ін; під ред. С.Н. Частковий.- М.: Просвещение, 2009. - 114 с.
в) Презентації «Історія професій»
г) Діаграма «Актуальні професії м. Стерлітамак»
д) Роздавальні листи № 1 «Основні функції професійної діяльності», № 2 «Характеристики професій»
е) Картки завдань «Професійна діяльність»
Тип заняття: комбінований урок (урок отримання знань та застосування їх на практиці).
Хід уроку:
. Організаційний момент.
а) перевірка учителем готовності до уроку;
б) перевірка відвідуваності уроку;
в) перевірка готовності учнів до уроку.
. Актуалізація знань.
Відповіді на питання (у вигляді бесіди):
) Що таке діяльність?
) Яку діяльність можна назвати професійною?
) Що таке професія?
. Вивчення нового мате...