Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Урок історії, як навчальне заняття

Реферат Урок історії, як навчальне заняття





м, читає (озвучує) текст учень, не здатний проаналізувати, узагальнити, диференціювати і т. д. прочитане, володіє лише навичкою читання, то є знанням букв, вимовою складів, слів і т. д. Той, хто вміє ж читати, працює за названими параметрами, безумовно, і в повному обсязі. [15]

Таким чином, сучасний урок історії має безліч інновацій. В даний час, існує сформована схема викладання сучасного уроку історії, вона включає в себе загальноприйняті типи уроків, види уроків, і класифікацію.

В  Розділ 2. Сучасний урок історії в практиці школи В  2.1. Урок історії в практиці школи

У даній главі розглядається сучасний урок історії на практиці.

Тут викладені спостереження і вживані автором на практиці, основні складові принципи і теоретичні основи сучасного уроку історії.

У попередньому розділі розглядалися основні теоретичні положення сучасного уроку історії. Зараз ми постараємося застосувати теоретичні концепції на практиці, на прикладі уроків у гімназії ім. Сельвінського, де автор проходив педагогічну практику в 7-Б класі. p> При проведенні навчальних занять, автор використовував такі типи уроків:

1) урок вивчення нового матеріалу,

2) комбінований урок

3) контрольний урок.

Автором на практиці для більш ефективного засвоєння була використана спеціальна схема, що позначає основні поняття теми.

Урок вивчення нового матеріалу

Предмет: Всесвітня історія 7 клас.

Тема уроку: польське королівство і Велике князівство литовське. p> Мета уроку: Розвиваюча - розвивати вміння і навички роботи з картами та історичним матеріалом. Освітня - розповісти дітям про польський королівстві та Великому князівстві литовському. Виховна - виховувати в учнів повагу до історичного минулого. p> Обладнання: карта, наукові посібники, підручник.

Література:

1) В.І.Семененко, Л.А.Радченко "Історія Україна ". - Х.: Торсінг, 1999. p> 2) Історія західних і південних слов'ян. /Під ред. В.І.Ярового, К.: Лебідь 2003. p> Основні дати: 1386, 1385, 1389.

Основні терміни: Унія, Статут, Сейм.

Хід уроку:

1) організаційний момент;

2) виклад нового матеріалу:

План:

а) посилення королівської влади в Польщі

б) Казимир III

в) створення і розвиток Великого князівства Литовського

Схема позначення основних понять

1. Король (к)

2. Унія (у)

3. Шляхта (ш)

4. Статути (с)

5. Магнат (м)

6. Сейм (с)

а) перші спроби об'єднати Польщу здійснив сілеззкій князь Генрік IV Праведний. Він помирає в 1290 році. Згідно з його заповітом краківська земля відійшла до Великопольського князю Пшімиславу II. Той же правил малої Польщею тільки рік. Незабаром за підтримки селеззкіх князів і городян його захопив чеський король Вацлав II. Далі Великої Польщею починає правити Куявський князь Владислав Локетек. Він намагався продовжити політику свого попередника, і змушений був тікати.

б) змагання за посилення єдності польської держави продовжував син Лакетека - Казимир III Великий (1333-1370). На відміну від батька він величезне значення надавав дипломатичним методам. При Казимирі III сталося завершення поновлення єдиної державності.

в) починаючи з середини 14 століття литовське держава втрачає свою силу. Постійні набіги зовнішніх ворогів, і загроза нападу Тефтонского ордена, змушують литовців, вести тісний політику з Польщею. У результаті цього в 1385 році, була укладена унія між Польщею та Литвою. Литовський князь Ягайло одружився з польською королівні Ядвізі, і став одночасно Великим князем Литовським і Польським королем. p> 3. Закріплення матеріалу. p> 1. Розкажіть про обставини посилення королівської влади в Польщі.

2. Розкажіть про початок правління Казимира III. p> 3. Що ви знаєте про реформи Казимира III. p> 4. Розкажіть про унії 1385 року. p> 4. Висновки по уроку

Отже, сьогодні на уроці ми вивчили тему "Польське королівство і Велике князівство Литовське ". Дізналися про обставини розвитку польської та литовської державності. [16]

5. Домашнє завдання: параграф 14, стор 15. p> При застосуванні різних типів уроку, використовується різна їх структура. У даній темі уроку, автор прийняв наступну структуру уроку:

1) організаційний момент,

2) вивчення нового матеріалу

3) первинне повторення і закріплення нових знань і умінь на рівні відтворення.

4) підбиття підсумків з пройденої теми.

5) організація домашнього завдання

Урок викладу нового матеріалу, є тим типом уроку, який дозволяє дітям оволодіти матеріалом з допомогою вчителя. При викладі матеріалу в 7-му класі необхідно враховувати такі особливості:

1) у дітей увагу на уроці триває не більше 15-20 хвилин уваги і тому вчитель повинен постійно зацікавлювати учнів шляхом власною винахідливістю.

2) матеріал, як...


Назад | сторінка 5 з 11 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Комбінований урок - як тип уроку з основ ЕКОНОМІКИ
  • Реферат на тему: Нетрадиційні форми уроку. Урок-свято
  • Реферат на тему: Сучасний урок історії та вимоги до його проведення
  • Реферат на тему: Психологічний самоаналіз уроку історії
  • Реферат на тему: Введення краєзнавчого матеріалу в урок російської літератури (на прикладі п ...